| Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

EIJFFINGER

Szczere i kolorowe projekty tapet, które mają za zadanie uczynić świat piękniejszym to cel holenderskiej marki Eijffinger, która już od ponad 145 lat wyróżnia się swoim wzornictwem i jakością wykonania produktów.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Przez te wszystkie lata ciekawość, kreatywność i chęć innowacji pozostały niezmienne. Zawsze zainteresowani najnowszymi trendami dekoratorskimi, najnowszymi kolorami, wzorami i innowacjami materiałowymi. Zainteresowania holenderskich projektantów wykraczają poza podstawowe trendy w modzie. Zmiany na świecie wpływają na sposób postrzegania swojego osobistego środowiska. Co jest ważne? Co motywuje? Dokąd zmierzamy? A przede wszystkim: jak przełożyć to na wnętrze naszych domów?

Żyjemy w czasach szybkich i ciągłych zmian. Szybkość zmian skłania ludzi do ponownej oceny wielu aspektów swojego życia. Wpływy tak różnorodne, jak perspektywy gospodarcze i zmiany klimatyczne, skłaniają ludzi do ponownego rozważenia sposobu, w jaki współdziałają i żyją razem w naszej społeczności. Niepewność stwarza okazję do spojrzenia na rzeczy w nowy i inny sposób.

Aby skutecznie radzić sobie z tym ciągłym poziomem zmian i niepewności, ludzie starają się być lepiej poinformowani i często są bardziej krytyczni. Poszukują marek, które uczciwie i konsekwentnie wyrażają swoją niepowtarzalną tożsamość. Marka musi być zgodna ze swoją nazwą, aby osoby, które się z nią utożsamiają, mogły na niej polegać jako na odzwierciedleniu własnego stylu.

Dekorowanie świata w różnych stylach to codzienna praca w Eijffinger. W holenderskiej siedzibie firmy, projekty przechodzą przez wszystkie działy, zanim opuszczą magazyn i zostaną wysłane na cały świat. Przedstawiciele Eijffinger uosabiają markę oraz wyrażają i realizują wizję firmy z tradycjami.

Czas generowania strony: -1713903903,63s