Decoratori Bassanesi | Dekorian Home
TOP MARKI | 2024-05-08

DECORATORI BASSANESI

Założona w 1988 roku, firma Decoratori Bassanesi szybko zyskała uznanie na rynku jako marka reprezentująca wartości artystycznej dekoracji w dziedzinie ręcznie wykonywanych ceramik ściennych. Od początku istnienia, głównym celem Decoratori Bassanesi było ukazywanie piękna powierzchni, poszerzając kanony tradycji. Dziś firma prezentuje się na rynku z odświeżonym wizerunkiem, nadal podtrzymując temat dekoracji, jednakże przetworzony z autentyczną i wizjonerską perspektywą.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Decoratori Bassanesi stawia na badania i dbałość o detale, co są kluczowymi wartościami firmy przenikającymi każdy aspekt produkcji – od wyboru materiałów, przez eksperymentowanie z najbardziej progresywnymi technikami. Każda kolekcja jest zaprojektowana tak, aby mogła komunikować się z innymi, tworząc silne, poprzeczne relacje i komponując prawdziwe tablice inspiracji dla każdej przestrzeni.

Lexicon of shapes – leksykon kształtów, form i kolorów, zawsze pozwala na tworzenie nowych kombinacji. Łączenia i interakcje umożliwiają łatwą personalizację, aby sprostać potrzebom każdej przestrzeni i każdego klienta. Produkty Decoratori Bassanesi charakteryzują się nie tylko niezwykłą estetyką, ale również wysoką jakością i trwałością, co sprawia, że są wybierane do dekoracji najbardziej prestiżowych wnętrz na całym świecie.

Dzięki swojej unikalnej ofercie i nieustannemu dążeniu do innowacji, Decoratori Bassanesi utrzymuje pozycję lidera w branży luksusowych pokryć ceramicznych, będąc synonimem włoskiego stylu i elegancji w każdym calu.

Czas generowania strony: -1717028322,89s