Creativa | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

CREATIVA

Marka posiadająca w swoim asortymencie szeroką gamę dekoracji wykończeniowych oraz wieloletnie doświadczenie w branży sztukateryjnej. Stara się kultywować tradycje, ale również podążać za nowoczesnymi rozwiązaniami oraz trendami. Jak określają to sami pracownicy firmy – to marka, która ma osobowość, i to mocno oryginalną.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Oferta marki Creativa jest szeroka, jednak podczas tworzenia nowości, projektantom przyświeca zawsze jedno motto: „Przestrzeń w której przebywamy definiuje kim jesteśmy. Doskonale to rozumiemy, dlatego przygotowaliśmy kolekcję sztukaterii, pozwalającą tworzyć niecodzienne wnętrza – wnętrza z charakterem”.

W asortymencie firmy można znaleźć zatem m.in. listwy: przypodłogowe, naścienne, sufitowe, gzymsowe, oświetleniowe, karniszowe jak i również dekoracyjne obramowania okien i drzwi, wsporniki, kolumny oraz inne elementy dekoracyjne. Oprócz samego przeznaczenia, Creativa skupia się oczywiście również nad jakością użytego surowca do produkcji sztukaterii. Dostępne są listwy z polistyrenu, metalu czy drewna (również do samodzielnego lakierowania). Do zaokrąglonych ścian np. na łukach czy kolumnach zastosować można wykończenie w postaci giętkich listew typu FLEX.

Propozycje marki Creativa odporne są na wilgoć, a ich łączenie zaprojektowane tak, aby niewidoczne sprawiały wrażenie jednolitej ciągłości.


Czas generowania strony: -1713906400,75s