Coverlam oraz Coverlam Top | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

COVERLAM ORAZ COVERLAM TOP

Coverlam i Coverlam Top to marki należące do grupy ceramicznej Grespania, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją i dystrybucją produktów ceramicznych, innowacyjnych pod względem właściwości i wzornictwa. Ciągłe inwestycje i nieprzerwane wdrażanie najnowszych rozwiązań produkcyjnych i projektowych, a także dbałość o środowisko naturalne umocniły pozycję firmy w ciągu ostatnich 40 lat jako światowego lidera na rynku.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Obie marki posiadają w ofercie innowacyjne produkty wytwarzane z naturalnych surowców, posiadających właściwości mechaniczne i estetyczne przewyższające jakikolwiek inny konwencjonalny materiał służący do krycia nawierzchni.

Coverlam jest wynikiem wieloletnich prac i badań. Dzięki wprowadzeniu technologii prasowania przez laminowanie możliwe jest obecnie wytwarzanie gresu porcelanowego o wymiarach 1200×3600 mm, 1620×3240 mm, 1000×3000 mm, 1200×2600 mm i bardzo cienkiego, minimalnie 3,5 mm, który zachowuje właściwości mechaniczne i estetyczne typowe dla gresu porcelanowego. W ten sposób możliwe jest szersze zastosowanie płytki, co daje ogromne możliwości innowacji w budownictwie i architekturze wnętrz.

Z uwagi na minimalną grubość 3,5 i 5,6 mm Coverlam waży odpowiednio tylko 7,8 kg/m2 i 14 kg/m2, co niesłychanie ułatwia przycinanie i obróbkę. Dzięki temu Coverlam pozwala znacznie zaoszczędzić przy realizacji projektów, gdyż zapewnia szybsze wykonanie prac.

Dzięki formatowi 1200x3600 mm materiał ten doskonale nadaje się na duże powierzchnie, zachowując tym samym wszystkie cechy mechaniczne i estetyczne właściwe dla gresu porcelanowego.

Coverlam Top o zwiększonej twardości jest odporny na zarysowania i zużycie wynikające z codziennego użytkowania blatu, zachowując tym samym oryginalny wygląd na dłużej.

Łącznie 16 kolekcji inspirowanych szerokim wyborem materiałów naturalnych, podzielonych na 6 gam wykończeń, takich jak kamień, cement, drewno, metal, monochromatyczny i marmur, wyróżniających się realizmem i bogactwem detali. Do wyboru 3 grubości: 20, 12 i 10,5 mm.

Dzięki zaskakującej jakości technicznej oraz innowacyjnej estetyce, blaty kuchenne, jak i inne zastosowania Coverlam Top są odpowiedzią na najbardziej wymagające projekty architektury i wystroju wnętrz.


Czas generowania strony: -1713901210,08s