Casamance | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

CASAMANCE

Francuska marka Casamance powstała 21 lat temu, dokładnie w 2000 roku. Od tamtej pory styliści firmy tworzą ponadczasowe wzory tapet jak i tkanin dekoracyjnych. Duża część pracowników jest związana z firmą od momentu założenia, cały ten czas wnoszą wrażliwość, pasję i serce do rozwoju produktów.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Tapety i tkaniny dostępne są w wykwintnych kolorach, różnorodnych teksturach oraz ciekawych motywach, dzięki czemu każdy znajdzie swój ulubiony wzór. Tapety cechują się również niezwykłą trwałością, elegancją oraz ponadczasowością. Bez problemu dopasujemy je do różnych stylów pomieszczeń: od klasycznych, minimalistycznych, nowoczesnych po retro czy skandynawskie. Wybieraj różne kolory, motywy i struktury oraz ciesz się wyjątkowym wnętrzem idealnie dopasowanym do Twojego charakteru.

W kolekcjach francuskiego producenta znajdziemy wzory w geometryczne kształty, rośliny, abstrakcyjne figury, kwiaty, tropikalny świat oraz motywy imitujące tkaniny. Marka ukazuje klasyczne projekty we współczesnym charakterze. Podczas produkcji styliści i pracownicy dbają o najdrobniejsze szczegóły tak, aby kupujący byli w 100% zadowoleni z wyglądu, jakości i trwałości.

Tapety i tkaniny Harlequin mają zapewnić ciepło i przytulną atmosferę we wnętrzu, bez względu na to w jakim stylu zostało zaaranżowane pomieszczenie. Marka jest obecna na wszystkich 5 kontynentach dzięki 15 filiom, posiada również 3 salony firmowe: w Paryżu, Londynie i Culemborg.

Czas generowania strony: -1713162081,87s