Casadeco | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

CASADECO

Casadeco to francuski producent tworzący tapety ścienne i tkaniny dekoracyjne. Marka powstała w 1966 roku i od tamtej pory udoskonala swoje produkty i wprowadza coraz to nowsze kolekcje, z myślą o najbardziej wymagających klientach.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Francuska marka szczyci się innowacyjnymi i wysokiej jakości produktami. Podczas produkcji dba o to aby wszystkie użyte materiały i metody były przyjazne dla środowiska. Projektanci czuwają nad nowymi trendami i wprowadzają zmiany w projektach tak, aby nadążyć za ciągłymi zmianami trendów współczesnego Świata.

Szeroki wybór kolorów, wzorów oraz faktur i rozmiarów sprawia, że urządzanie mieszkania, domu czy biura, nigdy nie było tak proste. Okładziny i tkaniny z łatwością wkomponują się w różnego rodzaju pomieszczenia. Kolekcje Casadeco inspirują wzorami marynistycznymi, gładkimi, roślinnymi, kwiatowymi, tropikalnymi czy geometrycznymi.

Projektanci marki dbają o to, żeby ich produkty idealnie współgrały z wyrafinowanymi i współczesnymi aranżacjami w których panuje elegancja, przytulność i nietuzinkowy design. Znajdź swój ulubiony produkt lub zajrzyj do lookbooka z pomysłami na dopasowanie produktów

Czas generowania strony: -1716216279,93s