Casa d'Arte | Dekorian Home
TOP MARKI | 2017-10-30

CASA D'ARTE

Casa d’Arte produkuje ozdobne ażurowe panele, które są niczym koronki wycinane z drewna. Wykonane są ze sklejki, z różnych gatunków naturalnego drewna.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Panele Casa d’Arte znajdą zastosowanie w różnych pomieszczeniach - jako ozdobne fronty salonowych mebli, czy dekoracja ściany za wezgłowiem łóżka w sypialni. W zwykłej łazience stworzą natomiast klimat luksusowego spa. Wykonane są ze sklejki, z różnych gatunków naturalnego drewna, takich jak sosna, olcha, brzoza czy buk. Ich niekwestionowaną zaletą jest fakt, że możemy dopasować ich wygląd do naszego gustu i oczekiwań. Wybór kształtu i wzoru zależy wyłącznie od nas. Jeśli chodzi o kolorystykę, mamy do dyspozycji naturalne odcienie sklejki, ale możemy również zamówić panel w dowolnym kolorze z palety Para Paints liczącej ponad 4 tys. odcieni, aby idealnie zgrał się z resztą przestrzeni. Dostępne wzory stwarzają szerokie pole do popisu, szczególnie dla architektów wnętrz, którzy z ich pomocą mogą wykreować oryginalną, autorską kompozycję.

Pięknym i efektownym akcentem są ozdobione panelami, ażurowe lustra. Odbijając światło, dodają wnętrzu blasku, a oryginalny wzór przykuwa uwagę i stanowi ciekawy element dekoracyjny. Koronkowe panele zapewniają nie tylko atrakcyjny efekt wizualny - mają również wiele praktycznych zastosowań. Mogą na przykład zostać użyte do podziału pomieszczenia. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli zależy nam na wyodrębnieniu części powierzchni, ale nie chcemy zamykać przestrzeni poprzez stawianie ścianki działowej. Ozdobny panel doskonale oddzieli salon od kuchni lub strefę dzienną mieszkania od sypialnianej, wyglądając przy tym lekko oraz nie przytłaczając.

Drewniany, ażurowy panel może nam także posłużyć do zamaskowania mało atrakcyjnych obiektów we wnętrzu. Zabudowany w ten sposób kaloryfer stanie się interesującym elementem wystroju, jednocześnie nie tracąc na funkcjonalności (wycięcia umożliwią swobodny przepływ ciepła). Zamontowane na oknie, panele będą zaskakującą alternatywą dla tradycyjnych żaluzji czy rolet. W subtelny sposób zapewnią nam prywatność, a przebijające się przez nie światło da przepiękny efekt. Ciekawym pomysłem jest również zabudowanie panelami lamp - stają się wtedy źródłem światła i dekoracją w jednym.

Panele Casa d’Arte znajdą zastosowanie nie tylko w domu, ale także w rozmaitych przestrzeniach publicznych. Oddzielając stoliki w restauracji czy stanowiska w gabinecie kosmetycznym, przyczynią się do nadania pomieszczeniu atmosfery intymności. Ozdobne panele świetnie wkomponują się zarówno w tradycyjne, jak i bardziej nowoczesne wnętrza. Wyglądają elegancko, a ich ponadczasowy urok oprze się przemijającym trendom i godnie zniesie upływ czasu.

Wyłącznym dystrybutorem Casa d'Arte jest sieć salonów Dekorian.

Czas generowania strony: -1718204427,84s