Capital Collection | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

CAPITAL COLLECTION

Płytki dywanowe sygnowane marką Capital Collection to idealne rozwiązanie dla wszystkich podłóg narażonych na intensywne użytkowanie. Doskonale zatem sprawdza się w wielkopowierzchniowych biurach i innych budynkach użytku publicznego czy komercyjnego.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Markę Capital stworzono bazując na wieloletnim doświadczeniu i przy wykorzystaniu potencjału produkcyjnego największych europejskich producentów płytek dywanowych. Do stworzenia kolekcji wybrano najbardziej sprawdzone produkty, które zostały zainstalowane w tysiącach obiektów, co daje pewność, że produkty Capital Collection spełnią oczekiwania użytkowników nie tylko pod kontem budżetowym, ale też jakościowym.

Jednym z największych atutów kolekcji płytek dywanowych firmy Capital Collection jest możliwość łączenia ze sobą produktów dostępnych w szerokim asortymencie kolorów i struktur, które doskonale dopasowują się do każdego stylu wnętrza. Płytki dywanowe nie tylko przekształcają przestrzenie budynków użyteczności publicznej, ale również dopasowują się znakomicie do indywidualnych wymagań stawianych przez każdy pojedynczy projekt. Począwszy od charakterystyk akustycznych i właściwości odbijania światła, poprzez komfort chodzenia i wysoką praktyczność, skończywszy zaś na możliwości projektowania skomplikowanych wzorów na podłodze.


Czas generowania strony: -1713139750,66s