BPM Lighting | Dekorian Home
TOP MARKI | 2017-10-30

BPM LIGHTING

BPM Lighting to wywodząca się z Hiszpanii marka, produkująca wyjątkowe lampy łączące świetny design z funkcjonalnością. Obecna na rynku od 1992 roku, przez lata wypracowała sobie miano lidera w branży.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Firma skupiła się na konkretnej specjalizacji — większość jej produktów można zakwalifikować jako tzw. oświetlenie techniczne. W ofercie można znaleźć m.in. instalacje zintegrowane z sufitem lub ścianą, oświetlenie natynkowe, systemy podświetlenia schodów czy blatów, a także liczne akcesoria.

Marka nie ogranicza się jednak do modeli o typowo praktycznym profilu; w jej ofercie znajdziemy też standardowe elementy, takie jak klasyczne lampy wiszące czy kinkiety. Tym, co wyróżnia produkty BPM Lighting jest ich lekka, nowoczesna forma. Oświetlenie to świetnie sprawdzi się we wnętrzach o współczesnym charakterze i jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią dobry design w minimalistycznym wydaniu.

Większość lamp ma proste, geometryczne kształty: koła, prostokąta, kwadratu, pierścienia czy tuby. Atutem lamp BPM jest szeroka gama kolorów, dostępna dla większości modeli. Dzięki temu możemy każdej z lamp nadać styl, który najlepiej wpisze się w nasze wnętrze. Oprócz klasycznej czerni i bieli oraz kilku mocnych barw, mamy również możliwość zdecydowania się na eleganckie srebro lub złoto. Modelem zasługującym na szczególną uwagę jest lampa Vancouver. Kilka pierścieni umieszczonych jeden nad drugim tworzy razem oryginalną konstrukcję, która będzie zjawiskowym dopełnieniem prostego wnętrza.

Oświetlenie BPM Lighting świetnie sprawdza się w pomieszczeniach mieszkalnych, ale też w przestrzeni publicznej — biurach, hotelach czy na witrynach sklepowych. Młody, dynamiczny zespół projektantów i inżynierów pomaga marce nadążać za trendami w dziedzinie designu, jak również nowościami technologicznymi, przez co wypracowane rozwiązania zapewniają ponadprzeciętną jakość produktów. Precyzyjne wykonanie oraz użycie świetnych gatunkowo materiałów jest tym, co od lat przyciąga do firmy rzesze klientów. Duża część lamp wykonanych jest z opatentowanego materiału, który zapewnia wyjątkową trwałość i odporność na uszkodzenia. Te atuty połączone z rozsądną ceną produktów sprawiły, że marka odnosi sukcesy na światowych rynkach. W Europie posiada obecnie trzy filie — we Francji, Niemczech i Polsce.

Czas generowania strony: -1716824489,97s