Borastapeter | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-12-28

BORASTAPETER

Borastapeter to szwedzka marka specjalizująca się w produkcji tapet. Założona na początku XX wieku, już od ponad stu lat utrwala swoją wiodącą pozycję na rynku europejskim. Dba o wysoką jakość oferowanych produktów, a także stale podąża za najnowszymi trendami w swoich projektach
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Tapety Borastapeter cieszą się uznaniem na całym świecie. Zdobią wnętrza nowoczesnych domów, eleganckich apartamentów, a także licznych lokali komercyjnych. Nawiązania do klasycznego skandynawskiego stylu lat 50. oraz 60. poprzedniego wieku w połączeniu ze współczesnymi akcentami dają wyjątkowe wzornictwo, które zachwyci każdego wielbiciela prostoty i piękna w skandynawskim wydaniu.

Skandynawski styl w najlepszym wydaniu

Firma Borastapeter została założona w 1905 roku przez Waldemara Andréna. Jego życiową misją było zapewnienie Szwedom możliwości upiększania swoich domów, wyjątkowymi tapetami  dostępnymi w przystępnych cenach. Wysoka jakość produktów oraz unikatowe wzornictwo sprawiły, że marka nie tylko po dziś dzień produkuje tapety, ale także zyskała międzynarodowe uznanie. Uzdolnieni projektanci stale zachwycają klientów coraz to nowszymi kolekcjami, inspirowanymi tradycyjnymi motywami skandynawskiego stylu. Liczne nagrody, które marka zdobyła na przestrzeni lat, podkreślają wyjątkowy charakter tapet Borastapeter.

Do wnętrz w każdym stylu

Wzory tapet Borastapeter są ponadczasowe. Wyróżnia je elegancja oraz subtelność, które sprawiają, że sprawdzają się one we wnętrzach w praktycznie każdym stylu. Z powodzeniem uzupełnią nowoczesny salon, skandynawską kuchnię, czy klasyczną sypialnię. Na tapetach Borastapeter często widnieją motywy roślinne, zwierzęce, czy geometryczne. Przygaszona i pastelowa kolorystyka nadaje im wyjątkowy charakter. Szwedzka marka Borastapeter tworzy tapety, które są kwintesencją skandynawskiego stylu. Dzięki temu mają one również wielu wielbicieli i w innych częściach świata, a w tym w Polsce.

Czas generowania strony: -1713906358,00s