BOEN | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

BOEN

Pod szyldem BOEN kryje się międzynarodowy producent najwyższej jakości podłóg z litego drewna. Przedstawiciele firmy są pasjonatami tego naturalnego surowca, a jego obróbka jest dla nich prawdziwą sztuką oraz kunsztem.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Firma utożsamia swoje początki już z 1641 rokiem, kiedy to w małych tartakach na południ Norwegii rozpoczęto pierwsze prace nad obróbką drewna. Dzięki tak głębokim korzeniom i długiej historii BOEN może poszczycić się obecnie nie tylko wielkim doświadczeniem, ale również kreatywnością i innowacyjnością, która przejawia się w ich asortymencie. Wspomniana już pasja do drewna napędza projektantów oraz specjalistów obróbki do ciągłego rozwoju i tworzenia coraz to nowszych produktów, spełniających wszelkie oczekiwania klientów. Takie podejście sprawia, iż pomimo szybko zmieniającego się świata designu marka BOEN wciąż ma istotny wpływ na jego kształt.

Produkty BOEN sprzedawane są w ponad 50 krajach na całym świecie. Siedziba główna firmy mieści się w Norwegii – kraju pierwszych założycieli, a zakłady produkcyjne rozlokowane są na Litwie, w Szwajcarii i Chorwacji. BOEN posiada biura sprzedaży w Norwegii, Niemczech, na Litwie, w Wielkiej Brytanii, Hongkongu i USA oraz dużą sieć partnerów na całym świecie, w tym m.in. w Polsce.

Droga do sukcesu

Wysoka jakość produktów oraz wieloletnie doświadczenie to najlepszy przepis na idealną reklamę. Tak właśnie było z marką BOEN – w ostatnich latach notuje ona nieustanny wzrost zainteresowania oraz sprzedaży. Światowej klasy asortyment pozwala firmie zwiększać swój udział w rynku nawet w czasach stagnacji popytu. Mądry i stabilny rozwój oparty na ciągłych inwestycjach spowodował, iż BOEN jest obecnie jednym z największych oraz najnowocześniejszych producentów podłóg z litego drewna w Europie.


Czas generowania strony: -1713905351,18s