Aromas | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-02-17

AROMAS

Początkowo - niewielka firma zajmująca się produkcją małych, szklanych lamp wypełnionych suszonymi ziołami i aromatycznymi kwiatami. Dziś - znana na całym świecie hiszpańska marka, która słynie z: ogromnej funkcjonalności, urzekającego designu i doskonałego stosunku jakości do ceny.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Aromatyczne oprawy dekoracyjne

Nastrojowe lampy aromas roztaczają klimat pełen melancholii, tęsknoty, tajemnicy. Utrzymują aurę romantyzmu i intymności – wyrażają wszystko to, co niewypowiedziane. Ich magiczny blask otula ciepłem całe pomieszczenie stwarzając doskonałe tło dla niezapomnianych chwil.  Niezwykłe światło, które uspokaja, wycisza, koi zmysły… Wnętrza udekorowane takim oświetleniem są jak dzieła sztuki, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Połączenie światła, szkła i… kwiatów?

Aromas del campo to firma założona w Walencji w 1986 r. z myślą o produkcji szklanych lamp wypełnionych suszonymi kwiatami potpourris. Obecnie marka ma siedzibę w Llíria z 2500 m2 powierzchnią biurową i obszarem magazynowym, gdzie odbywa się wytwarzanie i dystrybucja dekoracyjnego oświetlenia dla rynków krajowych i międzynarodowych. To dostawca szerokiej gamy nowoczesnych produktów, począwszy od systemów oświetleniowych aż po awangardowe lampy do każdego wnętrza, które wyróżnia rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Piękne materiały, starannie wyselekcjonowane detale i urzekający design lamp sprawiają, że trudno oprzeć się ich zakupowi.

 

,,Posiadamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, która w zindywidualizowany i skuteczny sposób odpowiada na potrzeby naszych klientów. Jesteśmy dumni z rozległej sieci sprzedaży obejmującej całą Hiszpanię. Każdego roku uczestniczymy w licznych targach, podczas których prezentujemy nasze kolekcje i innowacyjne rozwiązania.”

Czas generowania strony: -1717028913,90s