Ariostea | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

ARIOSTEA

Włoska marka Ariostea oferuje wysokiej jakości wielkoformatowe spieki kwarcowe w różnych rozmiarach. Historia marki sięga 1961 roku, kiedy to zaczęto proces ciągłej pracy nad doskonaleniem produktów. Konsekwencja się opłaciła, ponieważ obecnie producent jest światowym liderem w dziedzinie ekskluzywnych płyt wielkoformatowych.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Elastyczność technologii ULTRA umożliwia dostosowanie kolekcji produktów opracowanych przez producenta do generowania projektów, od zwykłych podłóg i ścian o dużych i małych powierzchniach po zastosowanie w meblach i akcesoriach. Dostępne są różne wykończenia na wzór drewna, cementu, marmuru, żywicy, kamienia naturalnego, a nawet cementu. Wyrafinowane wzory nie są do odróżnienia w stosunku do pierwowzoru.

Szeroki wybór printów zapewnia uniwersalność w dopasowaniu do różnych stylów pomieszczeń od współczesnego, retro, minimalistycznego, industrialnego czy skandynawskiego.

Kolekcja ultra ma tylko 6 mm grubości, co gwarantuje lekkość i wytrzymałość we wszystkich zastosowaniach. Brak porowatości zapewnia łatwość czyszczenia oraz odporność na przebarwienia i zmiany na temperatury (wysokie, niskie) oraz niechciane zarysowania. Dodatkowo spieki są wypalane w 1300*C co zapewnia im niezwykłą trwałość. Sposób wypalania można porównać do przemiany skał Ziemi na przestrzeni tysiącleci. Producent szczyci się dbałością o środowisko naturalne podczas produkcji oraz gwarancją jakości na lata. Spieki kwarcowe wprowadzą nowy wymiar do strefy użytkowej Twojego domu i będą tworzyć piorunujące wrażenie w każdym wnętrzu.

Czas generowania strony: -1713635257,02s