2tec2 | Dekorian Home
TOP MARKI | 2018-07-09

2TEC2

2tec2 to rodzinna firma powstała w 2005 roku specjalizująca się w produkcji innowacyjnych oraz ekskluzywnych podłóg obiektowych. Doceniona przez architektów na całym świecie za ponadczasową elegancję oraz niebywałą trwałość.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

2tec2 koncentruje się przede wszystkim na: jakości, środowisku, a także bezpieczeństwie. Firma inwestuje w energię odnawialną poprzez wykorzystanie własnych paneli słonecznych, a jej ciągłe usprawnienia w tym zakresie pozwalają pozyskać wystarczającą ilość energii dla procesu produkcyjnego.  Podłogi 2tec2 posiadają certyfikaty BREEAM, LEED oraz A+. Nie zawierają metali ciężkich, a ich produkcja jest zgodna z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej regulującym kwestie stosowania chemikaliów.

Podłogi winylowe od 2tec2 są projektowane oraz produkowane w Belgii; tkane na krosnach żakardowych w celu uzyskanie efektu 3D. Dzięki połączeniu włókna szklanego z winylem są niezwykle odporne na zużycie oraz zapewniają długotrwałe i intensywne użytkowanie. Wyposażone w dodatkową warstwę Comfort redukują hałas z otoczenia, zmniejszają odgłos słyszalnych kroków oraz pochłaniają dźwięki. Charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi, spełniają standardy najwyższej jakości. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej zaskakują niepowtarzalnymi efektami wizualnymi. Są bardzo łatwe w zachowaniu czystości i konserwacji. Przeznaczone do długotrwałego i intensywnego użytkowania we wnętrzach: biur, hoteli, sklepów, salonów, ośrodków zdrowia czy budynków użyteczności publicznej.

Czas generowania strony: -1713164340,39s