Dekorian Home: Salon wyposażenia wnętrz, kreujemy wystrój wnętrz w których chcesz przebywać
NOWOŚCI | 2022-11-16

Wykładziny Ada, Ashe i Hivia – nowości od Epic Carpets

Marka Epic Carpets, która już o wielu lat dostarcza na inwestycje domowe i komercyjne idealnie dopasowane do stylizacji oraz potrzeb wykładziny wypuściła niedawno trzy nowe kolekcje. Uzupełnia tym samym już szeroką ofertę o kolejne produkty, których potrzebuje rynek. Czas zapoznać się z kolekcjami Ada, Ashe oraz Hivia.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Ada, czyli niezwykle wysoka łatwość w utrzymaniu

Kolekcja ta zawiera dwa główne motywy w 23 kolorach. Mamy do czynienia z efektem przecieranego materiału o ciemniejszych i jaśniejszych pętelkach oraz równomiernego nakrapiania, które na podłodze daje efekt ruchu. Nie wygląd sprawia jednak, że kolekcja Ada jest tak niezwykła – została ona wykonana w 100% z polipropylenu, co oznacza, iż cechuje się długotrwałą odpornością i łatwością użytkowania. Syntetyczne włosie doskonale sprawdzi się zatem w przestrzeniach użyteczności publicznej. Przychodnie, ośrodki opieki czy nawet przedszkola to miejsca, gdzie Ada spełnia wszystkie stawiane przez nią oczekiwania. Właściwości antystatyczne materiału chronią również przez osiadaniem i gromadzeniem się drobnoustrojów, co oczywiście zwiększa bezpieczeństwo użytkowników.

Kliknij i zobacz kolekcję Ada

Ashe – urok, który przyciąga wzrok

Wykonana z przędzy o naturalnej miękkości i doskonałych właściwościach pielęgnacyjnych kolekcja Ashe zapewni stylowy wygląd każdej przestrzeni. Wykonana w całości z poliestru wykładzina dostępna jest w 9 kolorach, które kojarzą się z naturą widoczną podczas obecnej pory roku – jesieni. Ashe to bardzo gęsta, ekstremalne miękka oraz zarazem mocna propozycja, która znajdzie swoich zwolenników w domowych, jak i komercyjnych przestrzeniach.

Kliknij i zobacz kolekcję Ashe

Miękki marmur? To Hivia!

Kolekcja Hivia oferuje ekscytujący, miękki marmurowy wygląd, który emanuje oryginalnością oraz luksusem. Nie sposób oderwać od niego wzroku. Wszystko dzięki zastosowaniu tekstury przypominającej naturalnie powstałe rysy oraz wzory, które możemy podziwiać na obrobionych skałach. Skomplikowane obrazy wykładziny ograniczyły zapewne dostępność jej kolorów. Mamy ich do wyboru zaledwie 3, jednak są na tyle reprezentatywne, że z pewnością zaspokoją gusta wszystkich fanów miękkich podłóg.

Kliknij i zobacz kolekcję Hivia

Wszystkie kolekcje marki Epic Carpetes dostępne są już w naszej sieci, a każdy salon posiada wzorniki wykładzin, które pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania na podłogę.

Czas generowania strony: -1718761309,99s