Dekorian Home: Salon wyposażenia wnętrz, kreujemy wystrój wnętrz w których chcesz przebywać
NOWOŚCI | 2022-02-07

Wnętrza tkaninami otulone - nowości w Dekorian Home

Do naszego bogatego portfolio elementów wyposażenia wnętrz dołączyły właśnie tkaniny czołowych europejskich producentów. To świetna wiadomość zarówno dla architektów i projektantów współpracujących z naszymi salonami, jak i dla klientów indywidualnych. Od teraz, we współpracy z naszymi salonami możecie Państwo bez problemu wykończyć całe wnętrze.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Tkaniny we wnętrzu pełnią bardzo ważną funkcję. To one z mieszkania tworzą prawdziwy dom. Zamieszkały, przytulny, do którego chce się wracać i w którym pragnie się odpocząć. Wnętrze bez tkanin jest zimne. Zawsze, nawet gdy mamy do czynienia z projektem minimalistycznym. Bez zasłon, tapicerek, poduszek będzie wydawało się niewykończone. Architekci doskonale o tym wiedzą, dlatego tak ogromną wagę przykładają do odpowiednio dobranych tekstyliów.

Produkty firm, które znalazły się w naszej ofercie, są bardzo różnorodne. Znajdziemy pośród nich najmodniejsze lny, które wspaniale wyglądają jako zasłony lub rzymskie rolety w oknach nowoczesnych wnętrz, luksusowe jedwabie, batysty czy lekkie tkaniny bawełniane idealne do dekoracji okien we wnętrzach urządzonych stylowo. Wśród tkanin tapicerskich warto zwrócić uwagę na modne miękkie welury we wszystkich kolorach tęczy.

Koneserzy i znawcy tkanin ucieszą się, że w Dekorian Home można będzie kupić materiały brytyjskiej firmy Cole & Son. Polscy klienci świetnie znają tę markę z wielu kolekcji tapet, które (śmiało, można napisać) podbiły nasz krajowy rynek. Wystarczy wspomnieć tu o kultowych już tapetach z drzewami lub obłokami z kolekcji Fornasetti i Icons. Tkaniny Cole & Son w przeważającej mierze powtarzają wzory zjawiskowych tapet. Znajdziemy wśród nich grubsze tkaniny obiciowe i delikatniejsze - do dekoracji okiennych.

Drugą wyjątkową marką, którą witamy w Dekorian Home to Harlequin, w której znajdziemy tkaniny zdobione wzorami sprzed dekad. Za tą marką stoi bowiem firma Sanderson, której tradycja sięga aż 160 lat wstecz!

Dla zwolenników skromniejszych klimatów polecamy z kolei tekstylia marki Caselio. Oferta tej firmy zachwyci klientów szukających materiałów wykończeniowych do pokoi dziecięcych. Także z Francji pochodzą tkaniny Casamance. Tutaj zachwycają ich naturalne lny polecane na zasłony oraz geometryczne, modernistyczne wzory na tkaninach obiciowych. Część z nich powstała jeszcze w latach 30. XX wieku.

Casadeco to wybór tkanin o tradycyjnych francuskich deseniach. Praktycznie każda z nich wpisze się w klimat wnętrz zaaranżowanych w przedwojennej kamienicy. Koniecznie zobaczcie ich scenki rodzajowe toiles de jouy w wyjątkowo bogatej kolorystyce.

Polska firma Vedain to prosty, subtelny styl i nieskomplikowane wzory. Ich oferta to przede wszystkim tkaniny przeznaczone do dekoracji okien – na zasłony i rolety.

Dekorian Home współpracuje nie tylko z projektantami i architektami wnętrz prywatnych. Autorzy projektów wnętrz komercyjnych – restauracji, pensjonatów, hoteli, showroomów z pewnością zainteresuje oferta tkanin nowych marek przeznaczona do wnętrz użyteczności publicznej. Wśród tkanin oferowanych przez Dekorian Home znajdą się specjalne katalogi tkanin trudnopalnych i wyjątkowo odpornych, które posiadają europejskie atesty oraz normy bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatami.

Czas generowania strony: -1695719089,71s