Dekorian Home: Salon wyposażenia wnętrz, kreujemy wystrój wnętrz w których chcesz przebywać
NOWOŚCI | 2023-06-23

Ściany loftowe, które poszerzają horyzonty – DH Loft w Dekorian Home

Szklane ściany z powodzeniem mogą zastąpić zwykłe ściany z cegły, płyty czy innego materiału. Ich przewaga jest jednak oczywista – dzięki nim poszerzamy horyzonty. Nie zamykamy się w małej bryle, a wręcz przeciwnie mamy wrażenie dużej, otwartej przestrzeni co doskonale wpływa na nasze samopoczucie. W tej dziedzinie specjalizuje się marka DH Loft, nowość w Dekorian Home.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Systemy szklanych ścian oraz drzwi wykończonych w metalowych ramach słusznie kojarzą się z dużymi przestrzeniami biurowymi. Trendy ostatnim lat związane z odnawianiem wielkopowierzchniowych, postindustrialnych nieruchomości pod komercyjne i biurowe zastosowanie spowodowały narodziny nowego stylu zwanego loftowym. Tzw. open space przeniósł się również do naszych mieszkań i domów, a wraz z nim użycie surowych materiałów np. szkła i metalu.

DH Loft to również pomysł na oryginalne wydzielenie wnętrz z większego metrażu. W ten sposób można oddzielić kuchnię od salonu czy jadalni, domowe biuro lub nawet sypialnię. Sprawdzi się zarówno w dużych apartamentach, jak i małych kawalerkach. Dodatkowo ścianki ze szkła mogą stanowić rozwiązanie dla wydzielenia pokoi, które nie mają dostępu do okien i bezpośredniego światła słonecznego.

Dh Loft korzysta z pomocy najlepszych dostarczycieli półproduktów. Koncentracja na sprawdzonych dostawcach oraz światowym designie sprawia, że asortyment zadowoli każdego sympatyka przestrzeni loftowych. W ofercie znajdują się ścianki, pełne spectrum okien i drzwi: tradycyjne rozwierne, przesuwne, czy wahadłowe. Aby zwiększyć możliwości personalizacji projektu, klient może wybrać różne rodzaje klamek, pochwytów, a także szprosów. Istnieje również możliwość pomalowania ram wysokiej jakości farbą proszkową stosowaną w produkcji fasadowej. Oprócz wybranej przez architektów bazy kolorów można dobrać kolor z międzynarodowej palety RAL.

Standardowo dla przeszkleń marka DH Loft stosuje sześciomilimetrowe laminowane szkło bezpieczne (VSG) transparentne lub mleczne. W ofercie znajduje się także szeroka gama innych szkieł, które doskonale zaprezentują się w wymarzonych drzwiach. Jeżeli jednak wybór nie zadowoli wymagań klienta – dostawca jest przygotowany do zorganizowania dobrowolnie wybranego szkła.

Ścianki loftowe pomimo swojej solidnej konstrukcji są stosunkowo lekkie i nie nadwyrężają stropów. Ich użytkowanie jest bezproblemowa i gwarantowane przez producenta na wiele lat.

DH Loft uzupełnia ofertę serii Dekorian Home pod marką DH. Rozwój oferty podyktowany został doskonałym przyjęciem przez architektów i użytkowników drzwi DH Doors. Teraz kolej na zapoznanie się z nowością – ściankami oraz drzwiami loftowymi z metalu i szkła.

Czas generowania strony: -1721635433,18s