Dekorian Home: Salon wyposażenia wnętrz, kreujemy wystrój wnętrz w których chcesz przebywać
NOWOŚCI | 2022-01-18

Rozwiązania oświetleniowe Tens - sposób na nieszablonowe projekty

Oświetlenie wielkoformatowe Tens to oryginalne rozwiązanie oświetleniowe dla nieszablonowych projektów. Możliwość skorzystania z napinanych membran, które wedle założeń projektu rozproszą światło pozwala na prawie nieograniczone wykorzystanie, czy to w przestrzeniach komercyjnych, czy domowych. Takie rozwiązanie umożliwia również stworzenie lamp o bardzo dużej powierzchni, a co ważniejsze spersonalizowanych pod nasze wymagania.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Rozwój technologii sufitów napinanych spowodował, że odpowiednio dobrane materiały oraz ich sposób wytwarzania daje możliwość nie tylko przepuszczania światła, ale również kreowania różnego rodzaju efektów zamkniętych w przeróżnych formach. Co najważniejsze – formy te można dopasować rozmiarem do potrzeb inwestycji.

Marka Tens proponuje zainspirować się kilkoma rozwiązaniami, które sprytnie sklasyfikowała aby ułatwić inwestorom sprawniejszy wybór. Jest to kilka systemów paneli do których istnieje swoboda doboru rozmiaru, koloru i rodzaju membrany czy wykończenia ramy.

Jeżeli chodzi o rozmiar to trafia on w zapotrzebowania zarówno typowo komercyjne, biurowe, jak i te mieszkalne. Kolor i rodzaj membrany to wybór spośród ponad stu możliwości barw z lakierowaną, satynową, matową, metaliczną czy transparentną powierzchnią. W rozwiązaniach oświetleniowych istnieje również możliwość nadruku na materiał dowolnego obrazu, który zależnie od technologii (standardowej lub nadruku ukrytego) będzie widoczny lub nie w momencie zgaszenia światła – taka opcja na pewno wprowadzi w zachwyt każdego małego czy dużego marzyciela. Wykończenie ramy to wybór ze wzornika gotowych oklein dekoracyjnych np. struktury metalu, skóry, betonu czy drewna, jak i również opcja malowania proszkowego w barwach pełnej gamy RAL (mat lub połysk).

Obecna oferta oświetlenia wielkoformatowego Tens zawiera się w systemach nazwanych: Rim, Rim Full, Hoop, Frisbee, Frame, Dobule Frame, Edge-S oraz Edge-R. Po zaczerpnięciu inspiracji handlowcy Dekorian Home pomogą odpowiednio spersonalizować całą resztę założeń.

Czas generowania strony: -1721634521,89s