Dekorian Home: Salon wyposażenia wnętrz, kreujemy wystrój wnętrz w których chcesz przebywać
NOWOŚCI | 2021-12-28

Nowy wizerunek tapety – paski dekoracyjne Artium

Najważniejszym zadaniem tapet jest funkcja dekoracyjna. Mało kto decyduje się na wyklejenie nimi ścian z myślą o ich zmianie w kolejnych miesiącach. Dlatego decydujmy się na taki wzór czy kolor, który będzie nam towarzyszył przez co najmniej kilka lat. Co, jeżeli jednak się nam znudzi? Istnieje bardzo prosty i szybki w montażu sposób na nadanie nowego wizerunku naszym tapetom i wnętrzom – paski dekoracyjne.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Paski dekoracyjne, czyli samoprzylepne taśmy ozdobne marki Artium są tak prostym, że aż doskonałym sposobem na nadanie nowego życia tapetom. Wystarczy dobrać do obecnego koloru ścian pasujący efekt wykończenia paska i zaplanować odpowiedni wzór. Czasami zwykła ramka może dać rezultat, który przekroczy najśmielsze oczekiwania.  Wielką inspiracją jest tutaj styl Art. Deco, którego znakiem rozpoznawczym są ściany wykończone właśnie w ten sposób. Efektowne ułożenie szybko zmieni oblicze wnętrza na bardziej wyrafinowane i eleganckie.

Taśmy dekoracyjne Artium najlepiej sprawdzą się na jednolitych i gładkich tapetach bez chropowatej struktury. Do wyboru są obecnie 4 kolory – czarny w półmacie oraz błyszczące: antracyt, złoty oraz miedziany. Wszystkie mają szerokość 1 cm i co najważniejsze są samoprzylepne. Łatwość i szybkość montażu są zatem kolejnymi powodami do zastanowienia się nad takim rozwiązaniem dla odnowienia wizerunku naszych ścian.

Po więcej szczegółów zapraszamy do salonów Dekorian Home.

Czas generowania strony: -1718755495,97s