Dekorian Home: Salon wyposażenia wnętrz, kreujemy wystrój wnętrz w których chcesz przebywać
NOWOŚCI | 2021-03-04

Nowość - prefabrykowany sposób na szybką i czystą aranżację wnętrza

W asortymencie Dekorian Home pojawiła się linia produktów do wykończenia wnętrz pod szyldem gipset. Marka specjalizuje się w kompleksowej prefabrykacji wykończenia i aranżacji wnętrz. Do oferty trafią gotowe zestawy aranżacyjne - rozwiązania zaprojektowane do salonu, sypialni, kuchni czy łazienki. Prefabrykacja w technologii gipsetotwiera nowe możliwości kształtowania przestrzeni i dopasowania jej do indywidualnych potrzeb
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Zmiana w sposobie wykończenia i aranżacji wnętrz

Technologia prefabrykacji proponowana przez gipset skraca i upraszcza proces wykończenia wnętrz wykonywany w zakresie suchej zabudowy. Stosując gotowe zestawy prefabrykatów, można w prosty sposób wykonać sufity podwieszane, półki oświetlenia LED, maskownice karniszy, ścianki TV, zabudowy przestrzeni nad półkami kuchennymi czy stelaża podtynkowego. Innowacja opiera się na wykorzystaniu prefabrykatów wykonanych w opatentowanej technologii łączącej płytę gipsowo-kartonową z rdzeniem styropianowym. Prefabrykaty są sztywne, odporne na uszkodzenia a dzięki zaawansowanej technologii produkcji mają zawsze idealne kąty proste - takiej jakości nie zapewni stosowanie klasycznej suchej zabudowy. Z gipset wykonanie nawet najbardziej zaawansowanych aranżacji i zabudów jest proste szybkie i przypomina układanie klocków.

Prosty, szybki i czysty montaż

Tym, co wyróżnia technologię zaproponowaną przez gipset jest prostota i szybkość montażu - prefabrykaty przykleja się bezpośrednio do ściany czy sufitu i zabezpiecza blaszkami montażowo-mocującymi. System nie wymaga stosowania profili czy narożników i nie powoduje uciążliwego pylenia. Zastosowanie gotowych zestawów prefabrykatów pozwala na skrócenie czasu realizacji do 80% i generuje oszczędności do 25% w porównaniu z klasyczną metodą suchej zabudowy. Praca z prefabrykatami nie wymaga specjalistycznych narzędzi - w razie konieczności prefabrykaty można dociąć do pożądanego wymiaru używając zwykłej piły.

Szybka metamorfoza, efektowna aranżacja

W ofercie gipset proponuje rozwiązania do wszystkich pomieszczeń - od salonu przez sypialnię po kuchnię i łazienkę. Klienci mają możliwość wyboru z gotowych zestawów aranżacyjnych takich jak zabudowy sufitu czy ścianki TV, które dostępne są w kilku wariantach rozmiarowych dopasowanych do standardowych pomieszczeń. Każdy z zestawów docierających na miejsce realizacji zawiera komplet prefabrykatów niezbędnych do wykonania zabudowy, a także szczegółową instrukcję montażu opracowaną dla danego zestawu. Ta nowatorska technologia jest elastyczna i daje możliwość zrealizowania także indywidualnych projektów.

Sprawdź gotowe zestawy w technologii gipset: Kliknij

Czas generowania strony: -1718207867,71s