Dekorian Home: Salon wyposażenia wnętrz, kreujemy wystrój wnętrz w których chcesz przebywać
NOWOŚCI | 2021-12-22

Nowość – marmurowe płyty grzewcze od włoskiego producenta

Klasyczny surowiec, który rewelacyjnie kumuluje ciepło w nowoczesnej odsłonie połączony z technologią oraz świetnym designem – tak w jednym zdaniu można by opisać produkty oferowane przez markę Maarmo – produkty, którymi są marmurowe grzejniki dekoracyjne.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Innowacja i design

Grzejniki Maarmo to połączenie nowoczesnej technologii z minimalistycznym wyglądem w oparciu o działalność rzemieślniczą. Wykonane z naturalnego surowca na bazie pyłu marmurowego – odpadu powstającego w fazie cięcia kamienia i pokryte dodatkowo całkowicie ekologiczną powłoką ochronną. Każdy model odlewany jest ręcznie w specjalnych formach. Wszystko po to, aby efekt końcowy posiadał najlepsze właściwości użytkowe oraz estetyczne.

Przyjazne dla alergików

System grzewczy grzejników Maarmo stanowi idealne rozwiązanie dla alergików, ponieważ opiera się na promieniowaniu podczerwienią. Ze względu na brak elektrostatyki nie przyczyniają się do rozprzestrzeniania się kurzu w mieszkaniu. W przeciwieństwie do tradycyjnych grzejników, ogrzewających konwekcyjnie, nie przenoszą nagrzanego powietrza od podłogi do sufitu, uniemożliwiając tym samym unoszenie się kurzu i alergenów.

Oszczędność energii

Zaprojektowane z myślą o odnawialnych źródłach energii. Moduł grzewczy sprawnie i w szybki sposób nagrzewa naturalny kamień od środka, po czym równomiernie rozprowadza je po wnętrzu pomieszczenia, co daje efekt nagrzanego betonu. Zainstalowany termostat pozwala na sterowanie temperaturą – funkcja ta umożliwia dowolną regulację ciepła w zależności od upodobań, unikając energetycznych strat podczas naszej nieobecności.

Uniwersalność

Grzejniki Maarmo dopasują się do każdego rodzaju pomieszczeń, dzięki możliwości wyboru faktury, koloru i kształtu. Ich wygląd przypominający płaskorzeźbę sprawia, że stanowią one designerski element dekoracyjny z funkcją grzania.
W ofercie dostępnych jest 5 linii: Curve, Ginko, Tessuto, Toscana oraz Perfetto.

Curve to linia wyróżniająca się od wszystkich pozostałych modeli zaokrągleniami na brzegach. Zaprojektowana w nowoczesnym i ciekawym stylu. Prosty, choć jednocześnie elegancki design sprawi, że model Curve dopasuje się do każdego rodzaju wnętrza.

Linia Ginko to model prezentujący wzornictwo przedstawiające drzewo miłorzębu będącego symbolem naturalności oraz eko kompatybilności. Symbol ten odzwierciedla system wartości, jaki wyznaje nasza firma produkująca systemy grzewcze z naturalnych surowców, zgodnie z dobrem dla ekologii, dostosowanych do potrzeb Konsumenta.

Linia Tessuto przypomina urok dawnych czasów, imitują ciepły i prosty styl rustykalny. Nadają elegancji i uroku wszystkim wnętrzom, jednocześnie są uniwersalne, dlatego pasują do pomieszczeń nowoczesnych oraz tych klasycznych.

Toscana to kolekcja stylizowana na płaskorzeźby w rustykalnym stylu. Tak zaprojektowany marmurowy grzejnik dekoracyjny będzie nieoderwalnie stanowił połączenie z naturą i nada wnętrzom Twoich pomieszczeń unikalnego, niepowtarzalnego wyglądu.

Linia Perfetto charakteryzująca się idealnym dopasowaniem do powierzchni montażowej, nawiązującymi do klasycznych korpusów grzewczych, ale zaprojektowana w interesującym, nowoczesnym stylu.

Czas generowania strony: -1721637938,41s