Dekorian Home: Salon wyposażenia wnętrz, kreujemy wystrój wnętrz w których chcesz przebywać
NOWOŚCI | 2022-03-16

Lustra o intrygujących formach – nowa marka Vizzium już w Dekorian Home

Oferta nie musi zawierać setek rozwiązań, żeby być uniwersalną oraz nowoczesną. Marka Vizzium skupiła się na zaprezentowaniu klasycznych kształtów wykończonych w oryginalny sposób. Minimalistyczne podejście, które daje multum możliwości aranżacyjnych. Takich luster nam trzeba!
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Asortyment marki Vizzium można by podzielić ze względu na kształt na lustra: owalne, kanciaste oraz nieregularne. Drugim sposobem podziału jest styl, w jakim została wykończona rama – tutaj do wyboru mamy takie materiały jak: beton architektoniczny, metal czy standardowe kolory np. czarny, czy  biały. W celu zwiększenia możliwości personalizacji asortymentu, niektóre modele posiadają możliwość zainstalowania dodatkowego oświetlenie LED, które stworzy niesamowity klimat w pomieszczeniu.

Lustra Vizzium są uniwersalne pod względem miejsca ich zawieszenia – spokojne odnajdą się w łazience, jak i holu, salonie, garderobie czy sypialni. Wszystkie wytworzone zostały z wodoodpornej płyty MDF, więc nie ma ryzyka, że wilgoć pomieszczeń negatywnie wpłynie na ich stan.

Większość modeli dostępnych jest w kilku rozmiarach. Bardzo modny model Artus Circum można zakupić w 6 rozmiarach średnicy – od fi 50 cm, aż do fi 100 cm.

Wizja marki to dostarczanie najlepszych rozwiązań designerskich oraz technologicznych, które sprawdza się w każdym projekcie. Najbardziej trendy obecnie style wnętrzarskie chłoną tego typu rozwiązania. Lustra Vizzium odnajdą się w aranżacjach skandynawskich, loftowych, minimalistycznych czy boho. Te mniej regularna kształty, np. Figura I lub Figura II i Figura III idealnie wpasują się w nowoczesne formy dopełniając kompletny look projektów.

Marka Vizzium dostępna jest wyłącznie w salonach sieci Dekorian Home.

Czas generowania strony: -1695722575,06s