Dekorian Home: Salon wyposażenia wnętrz, kreujemy wystrój wnętrz w których chcesz przebywać
NOWOŚCI | 2023-05-09

Kolekcja podłóg winylowych Gibson marki O.Floor powiększona o deski w rozmiarze XL

Podłogi winylowe O.Floor to popularne rozwiązanie dla osób szukających trwałych i łatwych w utrzymaniu podłóg. W kolekcji Gibson pojawiły się dobrze znane wzory, ale tym razem w dużej desce XL, które dostępne będą w wersji z montażem klejonym oraz na click.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Podłogi winylowe to popularne rozwiązanie dla osób poszukujących trwałych, łatwych w utrzymaniu rozwiązań. Podłogi winylowe charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wodę i plamy, co czyni je idealnym wyborem dla rodzin z dziećmi oraz właścicieli zwierząt.

Uzupełniona kolekcja Gibson to osiem wzorów, które znajdziemy w rozmiarze 228,6 x 1524 mm. Wszystkie wzory inspirowane są naturalnym drewnem, dzięki czemu doskonale wpiszą się w nowoczesne aranżacje wnętrz, dodając im przytulności i organicznego charakteru.

Wersja na click będzie miała 7 mm grubości, co czyni ją bardziej odporną na uszkodzenia mechaniczne. Jest to szczególnie ważne w przypadku pomieszczeń o dużej intensywności użytkowania, takich jak kuchnie czy łazienki. Wersja klejona będzie miała 2,5 mm grubości, dzięki czemu jest cieńsza i bardziej elastyczna.

Podłogi winylowe O.Floor w kolekcji Gibson są łatwe w utrzymaniu oraz odporne na wodę, plamy i zarysowania. Ich czyszczenie również nie przysparza większych problemów  - wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką, aby pozbyć się mniejszych zabrudzeń, co pozwala utrzymać je w doskonałym stanie przez wiele lat. Pomogą w tym również dedykowane środki konserwacji.

Marka O.Floor przykłada uwagę nie tylko do jakości swojego asortymentu, oraz obsługi klientów - ułatwia również pracę architektom pracujących przy projektowaniu. W ostatnich miesiącach udostępniła wysokiej jakości tekstury swoich kolekcji w jakości PBR.

Pliki PBR to skrót od angielskiego terminu "Physically Based Rendering", co oznacza renderowanie oparte na zasadach fizycznych. Pliki PBR zawierają informacje o właściwościach materiałów, takich jak kolor, tekstura, połysk i przezierność, które są niezbędne dla tworzenia realistycznych wizualizacji w grafice komputerowej, animacjach 3D, filmach i grach.

Wszystkie tekstury podłóg winylowych O.Floor są już do ściągnięcia na Strefie Architekta Dekorian Home!

Kliknij i zarejestruj się już teraz!

Czas generowania strony: -1721638299,93s