Dekorian Home: Salon wyposażenia wnętrz, kreujemy wystrój wnętrz w których chcesz przebywać
NOWOŚCI | 2022-08-10

Klasyczne formy oświetlenia w nowoczesnym wydaniu – DekoLuce Classic

Marka DekoLuce przyzwyczaiła nas do prostych oraz eleganckich kształtów oświetlenia, które sprawdza się w nowoczesnych, jak i tradycyjnych stylach wnętrzarskich. Nie inaczej jest również z marką „córką”, czyli DekoLuce Classic, której produkty dostępne są już w sieci Dekorian Home. Tutaj jednak połączenie klasyki z nowoczesnym designem jest dużo mocniej widoczne.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter
DekoLuce Classic to odpowiedź na trendy wzornicze i wnętrzarskie ostatnich lat. Przeglądając katalog kolekcji, od razu można rozpoznać jaką ideą kierowali się jej projektanci – połączeniem tego co znane, cenione i klasyczne z obecnymi rozwiązaniami świata designu. Ten natomiast, tak samo jak moda, przeżywa nieustanną cyrkulację i co kilkadziesiąt lat możemy zauważyć powrót znanych już nam kształtów czy materiałów. Nie dziwi zatem fakt, że formy lamp wiszących Soft dona light czy Plate mogą kojarzyć się z modelami, które swoje 5 minut miały kilka dekad temu. Trend jednak powraca i są one jednymi z najbardziej rozchwytywanych form.

Korelacja mody z klasyką oraz ze starannym wykończeniem i dobrze dobranymi materiałami to klucz do sukcesu. DekoLuce Classic to różnorodna kolekcja ze wspomnianymi wcześniej cechami wspólnymi. Znajdziemy w niej bogate zdobienia, ale też minimalistyczne formy, kryształy oraz błyszczący metal, złocenia oraz czarne matowe powierzchnie. Jednym słowem każdy może odnaleźć rozwiązanie dla siebie. Co istotne, marka pozwala na zaplanowanie oświetlenia różnej funkcji w takim samym stylu oferując rodziny produktowe z identycznym motywem. Oznacz to, że będziemy mogli przykładowo ozdobić salon w lampę wiszącą, kinkiety, lampę stojącą czy na stolik w takim samym stylu. Jest to bardzo istotne dla osób, które cenią sobie kompleksowe rozwiązania – np. z zastosowaniem rodziny Mona.

Oświetlenie DekoLuce Classic, tak samo, jak DekoLuce możliwe jest do zamówienia wyłącznie przez salony Dekorian Home

Czas generowania strony: -1695720340,78s