Dekorian Home: Salon wyposażenia wnętrz, kreujemy wystrój wnętrz w których chcesz przebywać
NOWOŚCI | 2019-06-25

Katalog DekoLuce

Katalog DekoLuce powstał z miłości do pięknych i wyjątkowych opraw. Jest skarbnicą inspiracji dla osób urządzających własne cztery kąty oraz dla tych, którzy chcą całkowicie odmienić swoją przestrzeń. Podzielony na kilka tematycznych działów otwiera przed Państwem setki możliwości aranżacyjnych do każdego rodzaju wnętrza.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter
GLASS – tę wyjątkową kolekcję pozwoliło stworzyć zestawienie ręcznie dmuchanego szkła z nowoczesnym designem oraz niezwykłą dbałością o detal. Piękno światła sączącego się przez szklane abażury zachwyca barwą i zaskakuje formą. Przez każdy model przebija miłość do szkła, pasja oraz nadzwyczajne umiejętności rękodzielników.

DECORATIVE – kolekcja składa się z opraw przeznaczonych do wnętrz: industrialnych oraz nowoczesnych. Wyjątkowości nadają jej ciekawe kształty, finezyjne formy oraz piękne światło. Dedykowana miłośnikom ponadczasowego designu, który intryguje, inspiruje, zachwyca...

ARCHI – seria minimalistycznych lamp. Zestawienie prostych form i geometrycznych kształtów. Oprawy stanowią piękne tło dla aranżowanych przestrzeni. Swoim światłem podkreślają najważniejsze punkty wystroju. Idealne dopełnienie każdego wnętrza. 

MAGNETIC – system magnetyczny to modularny zestaw oświetleniowy, który za pomocą złączy magnetycznych umożliwia łatwe mocowanie lampy do szynoprzewodu. Idealnie sprawdzi się w sklepach, biurach, galeriach, salonach i innych większych przestrzeniach.

MYSTERY – kolekcja, w którą zamknięto najpiękniejsze barwy i odcienie Matki Natury. Skrzące i mieniące się kryształy są symbolem luksusu i ponadczasowej elegancji. Wypełniają wnętrze majestatycznym blaskiem. Nazwa kolekcji, z angielskiego oznaczająca: tajemnica, jest kwintesencją każdej lampy zawartej w tym dziale. 

OPTIC – bardzo nowoczesna, innowacyjna kolekcja, którą wyróżnia zabawa kolorem oraz spektakularna gra świateł. Totalne zerwanie z konwenansami i tradycyjnymi formami.  Prawdziwy spektakl cieni we wnętrzu każdego domu.

Zachęcamy do przejrzenia elektronicznej wersji katalogu, która jest dostępna na stronie: https://dekorianhome.pl/katalog-dekoluce.

Czas generowania strony: -1713633560,06s