GLASS – tę wyjątkową kolekcję pozwoliło stworzyć zestawienie ręcznie dmuchanego szkła z nowoczesnym designem oraz niezwykłą dbałością o detal. Piękno światła sączącego się przez szklane abażury zachwyca barwą i zaskakuje formą. Przez każdy model przebija miłość do szkła, pasja oraz nadzwyczajne umiejętności rękodzielników.

DECORATIVE – kolekcja składa się z opraw przeznaczonych do wnętrz: industrialnych oraz nowoczesnych. Wyjątkowości nadają jej ciekawe kształty, finezyjne formy oraz piękne światło. Dedykowana miłośnikom ponadczasowego designu, który intryguje, inspiruje, zachwyca...

ARCHI – seria minimalistycznych lamp. Zestawienie prostych form i geometrycznych kształtów. Oprawy stanowią piękne tło dla aranżowanych przestrzeni. Swoim światłem podkreślają najważniejsze punkty wystroju. Idealne dopełnienie każdego wnętrza. 

MAGNETIC – system magnetyczny to modularny zestaw oświetleniowy, który za pomocą złączy magnetycznych umożliwia łatwe mocowanie lampy do szynoprzewodu. Idealnie sprawdzi się w sklepach, biurach, galeriach, salonach i innych większych przestrzeniach.

MYSTERY – kolekcja, w którą zamknięto najpiękniejsze barwy i odcienie Matki Natury. Skrzące i mieniące się kryształy są symbolem luksusu i ponadczasowej elegancji. Wypełniają wnętrze majestatycznym blaskiem. Nazwa kolekcji, z angielskiego oznaczająca: tajemnica, jest kwintesencją każdej lampy zawartej w tym dziale. 

OPTIC – bardzo nowoczesna, innowacyjna kolekcja, którą wyróżnia zabawa kolorem oraz spektakularna gra świateł. Totalne zerwanie z konwenansami i tradycyjnymi formami.  Prawdziwy spektakl cieni we wnętrzu każdego domu.

Zachęcamy do przejrzenia elektronicznej wersji katalogu, która jest dostępna na stronie: https://dekorianhome.pl/katalog-dekoluce.