Dekorian Home: Salon wyposażenia wnętrz, kreujemy wystrój wnętrz w których chcesz przebywać
NOWOŚCI | 2022-03-18

Jodełka? Klasyczna czy francuska? Z pomocą przychodzi Lambert (O.Floor)

W asortymencie marki O.Floor brakowało dużego wyboru, jakże obecnie popularnej podłogi w jodełkę. Teraz to się zmienia, a nowa kolekcja Lambert przynosi nam kilkanaście klasycznych i nowoczesnych wzorów najmodniejszego ułożenia podłóg winylowych wraz ze wszystkimi jej zaletami.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

O.Floor zdążył nas już przyzwyczaić do najwyższej jakości podłóg winylowych. Marka na początku posiadała w ofercie różnego rozmiaru deski, które niezwykle prawdziwie imitowały naturalne drewno czy kamień. Bardzo istotne dla marki są oczywiście również parametry użytkowe produktów. Najnowsza kolekcja Lambert jest zatem kontynuacją tych założeń, co więcej mamy teraz możliwość większego wyboru sposobu ułożenia samej podłogi.

Jodełka na podłodze to niekwestionowany hit ostatnich lat. Kolekcja Lambert jest odpowiedzią marki na wciąż rosnące zainteresowanie tego typu ułożeniem, które jest eleganckie i niezwykle estetyczne. Jodełki na podłodze widywano kiedyś wyłącznie na salonach i salach pałacowych, dziś zdobią wnętrza naszych domów i mieszkań. Są nie tylko wyszukane, ale również wytrzymałe, wodoodporne i łatwe w utrzymaniu – oczywiście pod warunkiem, że mówimy o podłogach winylowych.

Kolekcja Lambert to szeroki wachlarz wzorów drewna zamkniętych w panelach winylowych LVT wraz ze wszystkimi ich zaletami. Rozpatrując pozytywy wyboru podłóg marki O.Floor należy zacząć od ich realistycznego wyglądu. Wzory drewna są niezwykle naturalne. Sam nadruk, jak i wykończenie wytłoczonej struktury, które jest dosłownie namacalna, dają niesamowicie rzeczywisty efekt.

Tak samo, jak w większości podłóg winylowych, tak i w kolekcji Lambert panele są niewrażliwe na wilgoć i mogą być stosowane w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym. Można je stosować w prawie wszystkich pomieszczeniach – wizja pięknej dębowej jodełki w łazience stała się zatem możliwa do realizacji.

Podłogi winylowe Lambert wyposażone są w niezwykle twardą warstwę PU. Oznacza to, że ich trwałość znacznie przewyższa prawdziwą oryginalną drewnianą podłogę. Można zapomnieć również o szlifowaniu, lakierowaniu czy olejowaniu – cała konserwacja „winyla” ogranicza się do odkurzania czy przemycia mopem.

W kolekcji dostępne są 3 sposoby ułożenia: w jodełkę francuską o wymiarach 114,3 x 571,5 mm, jodełkę klasyczną o wymiarach 152,4 x 609,6 mm i 101,6 x 406,4 mm, a także deski o wymiarach 228 x 1219 mm lub wersji XXL – 228 x 1517 mm. Wszystkie propozycje montowane są na klej.

Czas generowania strony: -1718204595,04s