Dekorian Home: Salon wyposażenia wnętrz, kreujemy wystrój wnętrz w których chcesz przebywać
NOWOŚCI | 2023-05-24

Inspirowana pustynią kolekcja tapet Arte - Desert Dream już w Dekorian Home!

Poznaj różne wzory tapet o ciekawych aspektach, które są inspirowane pustynią. Kolekcja Arte Desert Dreams zabierze Cię w niesamowitą podróż przez Saharę, gdzie piasek, tradycyjne tkaniny, słońce, kolorowe oazy i inne elementy natury stały się inspiracją do wyboru materiałów, kolorów i wzorów.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Marka Arte, z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem, jest dobrze znana w świecie luksusowych wnętrz. Obecnie jej wyrafinowane okładziny ścienne są używane na całym świecie. Każdego roku tworzą wykwintną kolekcję nowych wzorów, które są projektowane w ich firmie przez doświadczony zespół projektantów. Nacisk zawsze jest położony na jakość i innowację.

Najnowsza propozycja marki – kolekcja Desert Dreams zabierze Cię w nieprawdopodobną podróż przez Saharę, gdzie pustynny piasek, tradycyjne tkaniny, słońce, kolorowe oazy i wszystkie inne elementy natury posłużyły za inspirację do wyboru materiałów, kolorów i faktur.

Przedstawiamy kilka propozycji z dostępnych z 34 nowych wzorów zamkniętych w 6 pod kolekcjach:

Osmanthus Geloma 56562 - to wyrafinowany, żakardowo tkany materiał w błyszczących wielokolorowych nićach. Tańczące poziome linie tworzą efekt zabawny z jednej strony, podczas gdy ciemne tło i osnowa nadają ulgę z drugiej. Ten wzór zawdzięcza swoją nazwę słowu "loom", które z kolei pochodzi od staroangielskiego słowa "Geloma".

Osmanthus Tatami 54522 - oznacza składanie i układanie w języku japońskim, odnosząc się do sposobu wytwarzania tradycyjnych japońskich podłogowych mat. Podłoże tego wzoru jest zabawnym odniesieniem do tej autentycznej techniki. Błyszczące geometryczne hafty doskonale prezentują się na tym tle.

Kharga Ténéré 74020 - obszar na południowej Saharze, jest znany jako jedna z najsuchszych pustyń na świecie. Odwodniona i spękana gleba pustynna stanowi inspirację dla tej lakierowanej imitacji skóry.

Kharga Bayuda 74042 - w ochernej Bayuda Desert w Sudanie piaskowe wały są usiane kamieniami. Tutaj poszukiwacze złota próbowali swojego szczęścia w płytkich kopalniach. Kapryśne linie połączone ze złocistym połyskiem w tym wzorze są wyraźnym odniesieniem do ich źródła inspiracji.

Les Forets Ruban 48071 - wzór Ruban bawi się różnymi grubościami. Wąskie paski rafii są ręcznie klejone do podkładu nietykanego, który z kolei jest cięty na szersze paski. Te paski są splatane w całość za pomocą ultra-cienkiej nici, zapewniając udane oddziaływanie wąskich i szerokich elementów.

Antigua Pentagono 33042 - ma miękki, dotykowy urok luksusowego bouclé. Tkanina została zaprojektowana z graficznym wzorem pięciokątów. Ten elegancki wzór tworzy interesujący kontrast z typowym swobodnym wyglądem bouclé.

Kharga Atacama 74014 - ta luksusowa tkanina bouclé zawiera prawdziwą wełnę alpaki. Alpaki żyją na wysokich równinach Andy, w tym na pustyni Atakama w Chile. Ten dotykowy wzór ma bezpośrednie odniesienie do tradycyjnych strojów mieszkańców tej regionu.

Babylon Medjoul 97022 - Ten wzór w kształcie płytek ma dużo reliefu, dzięki zastosowanej technice i obfitemu materiałowi. Wzór jest inspirowany palmami daktylowymi, powszechną rośliną na Bliskim Wschodzie.

Alaya Katan Silk 11514 - Niezwykle szczegółowe odwzorowanie jedwabiu Katan Silk, bardzo lekkiego i luksusowego rodzaju jedwabiu. Tutaj również można znaleźć drobne nieregularności charakterystyczne dla tej tkaniny.

Kharga Gobi 74030 - Gdy zapada noc, miliony gwiazd pojawiają się na czystym niebie Gobi, jednej z najzimniejszych pustyń na świecie. Porównanie do wspaniałego gwiezdnego nieba jest nieodparte. Kontrast migoczących punktów z głębokimi lub delikatnymi kolorami dosłownie podnosi ten wzór do wyższych sfer.

Czas generowania strony: -1702049745,88s