Dekorian Home: Salon wyposażenia wnętrz, kreujemy wystrój wnętrz w których chcesz przebywać
NOWOŚCI | 2023-04-05

Dekorian Walls - innowcyjne systemy LED do dekoracji ścian

Dekorian Walls to marka oferująca innowacyjne systemy dekoracji ścian, które pozwalają na montaż oświetlenia, co dodaje pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru. Produkty Dekorian Walls to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących oryginalnych i funkcjonalnych sposobów na udekorowanie swojego domu lub biura.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Produkty Dekorian Walls są wyjątkowe dzięki swojemu niepowtarzalnemu designowi oraz szerokiemu wyborowi wzorów i kolorów. Systemy dekoracji ścian Dekorian Walls pozwalają na stworzenie indywidualnego wystroju, który idealnie pasuje do stylu i charakteru każdego pomieszczenia.

Systemy Dekorian Walls mogą posiadać różnego rodzaju wykończenia – wśród nich zawierają się m.in. efekt drewna, betonu, kamienia czy marmuru oraz ich różne odcienie.

W ofercie dostępne są systemy:

- Pro jest najbardziej zaawansowanym systemem w portfolio. Posiada on system oświetlenia LED sterowany pilotem oraz możliwość sterowania za pomocą aplikacji oraz głosowo, dzięki połączeniu z modułami Smart Home takimi jak Google Home czy Amazon Alexa. Największą zaletą systemu Pro jest jego elastyczność - panele oświetleniowe można dowolnie umieszczać na ścianie i obracać w każdym kierunku. Z milionami możliwych ustawień oświetlenia, Twoja ściana stanie się niepowtarzalna i wyróżniająca się spośród innych.

- Basic to prostsza wersja systemu Pro, stworzona z myślą o osobach preferujących bardziej subtelne rozwiązania. W wersji standardowej moduł Basic został tak zaprojektowany, aby panele oświetleniowe mogły być połączone w pary na ścianie. W wersji na wymiar panele oświetleniowe można dowolnie rozmieszczać na modułach bazowych, dopasowując je do indywidualnych potrzeb użytkownika. Produkt wyposażony jest w system oświetlenia LED sterowany pilotem, a także oferuje opcjonalne sterowanie za pomocą aplikacji oraz możliwość połączenia z systemami Smart Home, takimi jak Google Home czy Amazon Alexa.

- String charakteryzuje się prostotą formy. Składa się on z podłużnych modułów bazowych oraz taśm LED umieszczonych z tyłu modułu, które skierowane w stronę ściany, emitują delikatne światło. System String znajduje zastosowanie w wielu typach wnętrz, takich jak nowoczesne, minimalistyczne, loftowe oraz ekskluzywne. Zestaw można zamontować na dwa sposoby: z przerwami pomiędzy modułami, co daje większą ilość linii oświetleniowych lub bez przerw, co skutkuje dwoma liniami oświetleniowymi na bocznych krawędziach.

- Line to najnowszy produkt z oferty. Nowoczesna forma profili oświetleniowych osadzonych na modułach bazowych stanowi bardzo efektowny, a jednocześnie funkcjonalny sposób zabudowy ściany. Sterowanie pozwala na dostosowanie jasności oświetlenia w zakresie od 0 do 100%. W zestawach na zamówienie rozmieszczenie profili oświetleniowych dostosowywane jest indywidualnie, a dostępne wysokości to 50 cm, 100 cm, 150 cm oraz 200 cm. W zestawach standardowych oraz w konfiguratorze rozstaw profili oświetleniowych jest ustalony systemowo.

-System Lamello to innowacyjne połączenie popularnych lameli z systemem Line. W ofercie dostępne są moduły o długościach 50 cm, 100 cm, 150 cm oraz 200 cm. Lamele posiadają niezależną gamę dekorów, dzięki czemu możesz wybrać idealny dla siebie styl.

- System Ambient to innowacyjne rozwiązanie składające się z modułów bazowych oraz podłużnych paneli oświetleniowych zamontowanych na nich z odpowiednim dystansem. Źródło światła umieszczone jest pod panelem oświetleniowym, a skierowane w kierunku modułu bazowego rozprasza strumień światła na powierzchni, tworząc nowoczesny i elegancki kinkiet. Panel oświetleniowy ma wymiary 70 mm x 1170 mm.

Wszystkie produkty marki Dekorian Walls są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia ich trwałość i estetyczny wygląd. Systemy dekoracji ścian Dekorian Walls są łatwe w montażu i demontażu, dzięki czemu można je łatwo przenosić z jednego pomieszczenia do drugiego. Systemy zawieszane są na listwach montażowych przymocowanych do ściany. Moduły bazowe posiadają zawieszki umieszczone z tyłu, które umożliwiają regulację o 10 mm.

Systemy Dekorian Walls to innowacyjne i funkcjonalne systemy dekoracji ścian, które pozwolą na stworzenie oryginalnego wystroju w każdym pomieszczeniu. Warto zwrócić uwagę na ich szeroki wybór wzorów i kolorów, a także na wbudowane oświetlenie LED, które dodaje pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru.

Czas generowania strony: -1721633379,86s