Zaproszenie na archiDAY 2017 | Dekorian Home
HYDE PARK | 2017-10-25

Zaproszenie na archiDAY 2017

archiDAY Jesień 2017 to wyjątkowe wydarzenie branżowe dla architektów, designerów, projektantów, dekoratorów i stylistów wnętrz odbywające się w dniach 6-8 października 2017 w Ptak Warsaw Expo w ramach targów Warsaw Home. Już dziś zapraszamy wraz z Przemysławem Szklarzewskim, Współorganizatorem wydarzenia.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Jakie atrakcje przygotowali Państwo na archiDay Jesień 2017?

 Podczas tegorocznego archiDAY odbędą się liczne warsztaty, szkolenia, pokazy, wykłady i prelekcje. Rejestrując się bezpłatnie na archiDAY Jesień 2017 goście otrzymują możliwość udziału między innymi w takich aktywnościach jak: warsztaty ze stylizacji i fotografii wnętrz oraz e-stylizacji (w technologii rozszerzonej rzeczywistości AR), wystawie fotografii czołowych polskich fotografów, architektów i stylistów. W ramach wydarzenia, odbędzie się premierowy pokaz Wirtualnej Galerii Handlowej przygotowanej przez Polskie Centrum Architektury Wnętrz oraz Inplanner, w której zaprezentowane zostaną wirtualne showroomy marek, wśród których m.in. “Whaletone” - fortepian projektu Roberta Majkuta, galeria sztuki czy marki meblowe. Podczas trzydniowych warsztatów z wizualizacji zaprezentujemy, jak tworzyć fotorealistyczne wizualizacje przy użyciu V-Ray dla SketchUp. Warsztaty poprowadzone zostaną przez ekspertów ProGrupa (Dawid Mąkinia, Tomasz Warzecha) oraz Chaos Group (Yana Andreeva). 

Kogo spotkamy w strefie archiDAY?

 Gospodarzami tegorocznej edycji archiDAY będą: Michał Mazur, Krystyna Łuczak Surówka i Iza Gemzała. Scena główna archiDAY Jesień 2017 to ponad 40 inspirujących wykładów, prelekcji, wywiadów i debat. Wśród nich m.in.: Adam Bronikowski (Hola Design), Katarzyna Ptak (Warsaw Home), Przemysław Szklarzewski (Polskie Centrum Architektury Wnętrz), Yassen Hristov (hompics.com), Małgorzata Szczepańska (ELLE Decoration), Anastasia Schatz (Arte), Jakub Sobiepanek, Michał Woch (Vzor) i wielu innych.

 

Pojawią się jakieś specjalne atrakcje?

 

Odwiedzający archiDAY będą mieli okazję uczestniczyć w ekskluzywnym całodniowym warsztacie z Robertem Majkutem „Nowy luksus - czym jest i jak go projektować". W ramach przestrzeni „Sztuka we wnętrzach” odbędzie się wystawa malarstwa sztalugowego oraz połączony z wystawą warsztat batik i sgrafitto na żywo, szkolenia z doboru sztuki do wnętrz i sposobu jej pozyskiwania. Ponadto artyści z “Muralove” tworzyć będą na żywo mural. Podczas inspirującego bloku „What’s next” prowadzący Michał Mazur wraz z zaproszonymi gośćmi rozmawiać będzie o technologii w branży. Uczestnicy archiDAY będą mogli skorzystać z biblioteki architekta, darmowych konsultacji prawnych lub napić się „Domotekawki” w kawiarni archiCAFE. Ponadto, odwiedzający targi Warsaw Home będą mogli odbyć darmowe porady i konsultacje u architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz. 

 

Bezpłatna rejestracja odbywa się na www.archiday.pl gdzie dostępny jest również harmonogram i program wydarzenia.

Rejestrując się na archiDAY, otrzymuje się bezpłatny bilet na trwające w tym samym czasie targi Warsaw Home. Polecamy!

Termin: 6-8 października 2017 (w godzinach 10.00 - 18.00).

Miejsce: PTAK Warsaw Expo, Nadarzyn, Hala E, wejście E8.

 

Więcej informacji dotyczących archiDAY Jesień 2017:

www.archiday.pl

www.facebook.com/archidayPL