Piękne miejsca na wyjazd z maluchem | Dekorian Home
HYDE PARK | 2017-10-31

Piękne miejsca na wyjazd z maluchem

Wprawdzie sezon urlopowy nieuchronnie zbliża się do końca, ale pogoda wciąż rozpieszcza. Może więc warto zafundować swojej rodzinie królewski koniec wakacji?
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Poszukiwanie ciekawych miejsc na krótszy i dłuższy wypad w Polsce zawsze jest sporym wyzwaniem. Zwykle decydujemy spontanicznie albo kierujemy się rekomendacjami znajomych. Jeszcze trudniej znaleźć miejsca, w których mile widziani są nie tylko dorośli, ale komfortowo odnajdą się również maluchy. Jeśli dodatkowo posiadamy wymagania estetyczne i niekoniecznie dobrze czujemy się wśród dmuchanych zamków i plastikowych autek, mamy poważny kłopot.

Z pomocą przychodzi rewelacyjny blog Traveliscious, prowadzony przez małżeństwo Kasię i Kubę, którzy wraz z synem Teo przemierzają Polskę i świat w poszukiwaniu niezwykłych miejsc. Na ich blogu — pośród wielu innych ciekawych zestawień — znajdziemy ranking 5 najpiękniejszych miejsc w Polsce, do których możemy wybrać się z małym dzieckiem w poszukiwaniu relaksu, dobrej kuchni i innych — także wnętrzarskich doznań. Warto rozważyć. Jeśli nie w tym, może w kolejnym sezonie?

Pełne zestawienie na stronie: www.travelicious.pl

 

Czas generowania strony: -1718760839,70s