Charlotte Olympia prezentuje efekty współpracy z Zarą Hadid | Dekorian Home
HYDE PARK | 2017-11-30

Charlotte Olympia prezentuje efekty współpracy z Zahą Hadid

Buty i transparentna torebka to ostatnie projekty jednej z najlepszych architektek na świecie.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Kiedy w 2015 roku założycielka Charlotte Olympia, Charlotte Dellal, poznała światowej sławy architektkę i projektantkę, zdobywczynię nagrody Pritzkera Zahę Hadid, wiedziała, że ich spotkanie będzie początkiem wspaniałej współpracy. Marka Zaha Hadid Design już wcześniej projektowała akcesoria dla takich domów mody jak Chanel, Louis Vuitton czy Donna Karan. Niestety tym razem sama Hadid nie zdążyła dokończyć pracy nad kolekcją, zmarła w 2016 roku w wieku 65 lat. Jej zespół we współpracy z Charlotte Dellal, podjął się zrealizowania do końca tego projektu. 

Powstała limitowana kolekcja składająca się z dwóch niezwykłych produktów, butów na platformie i transparentnej torebki. Oba zawierają elementy przezroczystej pleksy i różowego złota. Projekty akcesoriów Zahy Hadid zawsze były odważne, widać w nich było wyraźną inspirację architekturą i rzeźbą. 

Zarówno buty jak kopertówka dostępne są w stacjonarnych salonach Charlotte Olympia oraz online na stronie www.charlotteolympia.com. Jeśli chcecie przeczytać więcej na temat współpracy Zahy Hadid z Charlotte Dellal i zobaczyć zdjęcia zaprojektowanych przez nią akcesoriów zajrzyjcie na stronę dezeen.com  

Czas generowania strony: -1721635786,07s