Biżuteria dla okien | Dekorian Home
HYDE PARK | 2018-11-23

Biżuteria dla okien

Rozmowa z Katarzyną Baworowską-Wolf i Ewą Bryl-Michałowicz, które stworzyły prestiżowe kolekcje R.Mandillo.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Co było inspiracją do stworzenia nowej marki R.Mandillo?

Katarzyna Baworowska - Wolf i Ewa Bryl - Michałowicz: Projektując wnętrza dla klientów, bardzo trudno było nam znaleźć rolety, które spełniałyby wszystkie nasze oczekiwania. Wiele firm powiela swoje wzory, a asortyment jest niewystarczający. Do tej pory brakowało marki z grupy premium. My z przyjemnością wybrałyśmy i stworzyłyśmy całą gamę kolekcji, które są nie tylko wysokogatunkowe i praktyczne, ale też dopełnią projekt wnętrza niesamowitą strukturą, piękną tkaniną i luksusowym wyglądem.

Do którego wzoru rolet mają panie największą słabość?

KB-W i EB-M: Osobiście uwielbiamy wzory Vela i Antilla. Ten drugi ma naprawdę nietypową strukturę. Z zewnątrz wygląda jak roleta drewniana, a wykończony jest jednak ażurową tkaniną, która zapewnia poczucie przytulności i ciepła. Od strony praktycznej warto podkreślić, że taką roletę można wyprać. Niweluje to problem żmudnego czyszczenia zbierającego się kurzu, który dla niektórych klientów jest powodem do rezygnacji z zakupu drewnianych modeli rolet.

Rolety doskonale sprawdzają się w nowoczesnych przestrzeniach, a co z wnętrzami klasycznymi? Czy w nich się także odnajdą?

KB-W i EB-M: Fenomen tkanin polega na tym, że doskonale sprawdzą się w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Można je zestawiać z firanami czy zasłonami, wówczas nadadzą wnętrzu elegancji. Wiele wzorów w kolekcji Premium R.Mandillo doskonale będzie współgrać z klasyką, dodatkowo pełniąc praktyczną funkcję zaciemniania okien. Linia Muska została stworzona właśnie z myślą o tradycyjnych wnętrzach.

Obecnie w świecie wnętrz obserwujemy odwrót od szarości i powrót kolorów, czy ten trend jest też widoczny w przypadku rolet?

KB-W i EB-M: Wybierając tkaniny i kolorystykę do kolekcji Premium R.Mandillo kierowałyśmy się gustem i stylami wnętrz różnego typu. W ofercie kolorystycznej znajdziemy biele, szarości, czasami beże, a także bardziej intensywne kolory z czernią włącznie.

Czy rolety marki R.Mandillo sprawdzą się także w pomieszczeniach mokrych, tj. łazienka?

KB-W i EB-M: Tak, jak najbardziej. Miękkie tkaniny dodadzą wnętrzu kobiecego charakteru i uczynią z łazianki luksusowy salon kąpielowy.


Więcej informacji o marce znajdą Państwo na stronie - https://dekorianhome.pl/inspiracje/top-marki/r-mandillo Zapraszamy!