DekorianHome

PRACOWNIE


Województwo małopolskie

HUK Architekci

Huk Architekci jest pracownią projektową założoną przez absolwentów Politechniki Krakowskiej: Karolinę Parkitną oraz Tomasza Huka.
zobacz więcej
Województwo małopolskie

D&D Projekt

Firma D&D Projekt powstała w Polsce w 2005 roku, ale jej historia związana jest z rynkiem skandynawskim. Na tym wymagającym gruncie pracownia zdobyła doświadczenie, które z wieloma sukcesami stosuje w kraju.
zobacz więcej
Województwo małopolskie

MM Architekci

Pracownia Projektowa MM Architekci znajduje się w Tarnowie. Tworzą ją mgr inż. architekt Małgorzata Bacik i mgr inż. Andrzej Bacik, absolwenci Politechniki Krakowskiej. Wykonują projekty architektoniczno-budowlane oraz projekty wnętrz prywatnych i publicznych, głównie na terenie Polski południowej.
zobacz więcej
Województwo małopolskie

Archissima

ARCHISSIMA to studio projektowe zajmujące się architekturą wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Pracownia ma na koncie także realizacje ekspozycji muzealnych. Założycielką i jej głównym projektantem jest Agnieszka Cupryś – Wilk. Pracownia kompleksowo realizuje projekty z dużą dbałością o detale oraz z nadzorem autorskim.
zobacz więcej
Województwo małopolskie

Mocolocco

Trio projektantek z Mocolocco tak mówi o swojej pracy „Projektujemy przestrzeń – do wspólnych kolacji i szybkiej kawy o poranku, dziecięcej zabawy i nocnej pracy po godzinach, przygotowywania prostych posiłków i wystawnych przyjęć, wygodnych zakupów i owocnych spotkań biznesowych. Projektujemy przestrzeń do życia.”
zobacz więcej
Województwo małopolskie

Minimoo

Minimoo to autorska pracownia specjalizująca się w kompleksowym projektowaniu architektury wnętrz domów prywatnych, apartamentów, mieszkań w małej oraz dużej skali, lokali użyteczności publicznej. Każdy temat projektowy traktowany jest bardzo indywidualnie i nieszablonowo, jest dostosowywany do skali oraz budżetu danej inwestycji.
zobacz więcej
Województwo małopolskie

Marta Wanat

Ambicją pracowni Marty Wanat jest tworzenie przestrzeni charakteryzujących się funkcjonalnością i czystością formy. Szczególną rolę w projektowaniu odgrywa dobór wysokiej jakości materiałów, które wpływają na standard wykończenia projektowanej powierzchni.
zobacz więcej
Województwo małopolskie

MANGO Studio

Pracownia MANGO STUDIO Architektury Wnętrz i Ogrodów powstała w Krakowie w 2007 r. z inicjatywy architektki Karoliny Drogoszcz. Jest to kameralny zespół projektowy specjalizujący się we wnętrzach stylowych i klasycznych, którego znakiem rozpoznawczym jest wyjątkowa atmosfera współpracy i bardzo osobiste podejście do klientów.
zobacz więcej

Czas generowania strony: 0,01s