DekorianHome

WYDARZENIA


2018-01-17

Maison&Objet 2018

130 000 metrów kwadratowych, 3000 marek z całego świata, 85 000 odwiedzających – już wkrótce w Paryżu targi Maison&Objet.
zobacz więcej
2018-01-17

„Inny Trans-Atlantyk”. Wystawa sztuki kinetycznej

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na wyjątkową wystawę poświęconą wciąż mało znanej sztuce kinetycznej. Do 11 lutego nad Wisłą można podziwiać „Inny Trans-Atlantyk” .
zobacz więcej
2018-01-09

Słynny Szumin oddziałem Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Wraz z końcem 2017 roku dzięki dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie stało się właścicielem domu Hansenów w Szuminie. Instytucja ma w planach prace konserwatorskie i intensywne animowanie słynnego przykładu Formy Otwartej w architekturze.
zobacz więcej
2018-01-04

Konkurs!

Instytut Adama Mickiewicza ogłosił konkurs na projekt kuratorski wystawy w pawilonie polskim podczas London Design Biennale 2018. Tematem przewodnim wydarzenia są "stany emocjonalne".
zobacz więcej
2018-01-03

Kontenerowe galerie fotografii Szymona Brodziaka

"Jesteś tym, co widzisz" – to motto artysty fotografika Szymona Brodziaka umieszczone na galerii stworzonej w kontenerze ustawionym w Warszawie przy ul. Duchnickiej 3.
zobacz więcej
2017-12-27

Kolory roku 2018 według Para Paints

To już tradycja, że każdego roku przodujący producenci farb przedstawiają swoje propozycje najpiękniejszych barw i zestawień kolorystycznych na nadchodzący sezon. Kanadyjska firma Para Paints ogłasza rok 2018 czasem spokoju i ukojenia. Po okresie, w którym królowały wyraziste i energetyczne turkusy oraz szmaragdowe zielenie, zachęca do otaczania się bardziej subtelną, kojącą zmysły paletą.
zobacz więcej
2017-12-22

Wszystkiego Najlepszego z okazji nadchodzących Świąt!

zobacz więcej
2017-12-21

Jubileuszowa arena DESIGN z marką Ligne Roset

W dniach 6-8 marca 2018 odbędzie się dziesiąta edycja, jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych wzornictwu w Polsce. Arena DESIGN to impreza o charakterze biznesowym, adresowana do architektów, projektantów, producentów oraz studentów szkół artystycznych i technicznych. Wydarzenie to akcentuje konieczność współpracy producentów z projektantami, jako punkt wyjścia do powstania świetnego produktu, spełniającego oczekiwania współczesnego konsumenta.
zobacz więcej
2017-12-18

Laureaci Design Alive Awards

13 grudnia na warszawskiej Saskiej Kępie odbyło się wręczenie nagród 6 już edycji Design Alive Awards. Nagrody przyznano w trzech głównych kategoriach: Kreator, Strateg oraz Animator Roku. Jury oraz czytelnicy Design Alive wybierali osoby, które w swoich pracach świadomie i kreatywnie odpowiadają na potrzeby zmieniającego się świata.
zobacz więcej
2017-12-11

„Dekorian Home” nagrodzony!

Magazyn drukowany oraz portal internetowy sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian to nowatorski projekt wydawniczy oparty na filozofii „win – win”. Doceniło go szerokie jury prestiżowego konkursu Złote Spinacze 2017.
zobacz więcej
2017-12-07

Dekorian Design Day

W najbliższy wtorek, 12 grudnia, na wszystkich miłośników dobrego designu czeka nie lada gratka. Poznański salon Dekorian zamieni się w przestrzeń targową. Na Dekorian Design Day zaprezentowane zostaną premiery, najnowsze wzory oraz najwyższej klasy materiały z działu oświetlenia, tapet oraz podłóg.
zobacz więcej
2017-12-07

Stowarzyszenie Architektów Wnętrz rozpoczęło działalność!

2 grudnia 2017 roku zainaugurowało działalność Stowarzyszenie Architektów Wnętrz (SAW). To nowa organizacja zawodowa dedykowana wyłącznie architektom wnętrz.
zobacz więcej
2017-11-29

Forum Dobrego Designu

Już za tydzień odbędzie się kolejna edycja Forum Dobrego Designu. 6 grudnia Dom Braci Jabłowskich stanie się areną do rozmów o projektowaniu. Hasłem przewodnim piątej edycji jest: Future of design. Można więc spodziewać się niekonwencjonalnych debat, próby odejścia od utartych schematów, wyznaczania nowych kierunków.
zobacz więcej
2017-11-28

Polska sztuka użytkowa w pigułce

Galeria Wzornictwa Polskiego już od połowy grudnia w Muzeum Narodowym w Warszawie.
zobacz więcej
2017-11-23

Targi Rzeczy Ładnych

W przyszły weekend rusza dziesiąta edycja imprezy, która udowadnia, że polski design ma się świetnie i jest na niego duże zapotrzebowanie. Parterem medialnym wydarzenia jest portal Dekorian Home.
zobacz więcej
2017-11-21

Polski projekt biżuterii MIKO+ nagrodzony na Global Grad Show w Dubaju

Odbywający się w ramach Dubai Design Week, Global Grad Show to wystawa prac dyplomowych, studentów z 92 najlepszych szkół designu na świecie. W tym roku miała miejsce trzecia edycja tego wydarzenia. Zaprezentowano 200 projektów, spośród których jury wyłoniło zwycięską pracę. Główną nagrodę Progress Prize otrzymały Polki, Ewa Dulcet i Martyna Świerczyńska, absolwentki poznańskiej uczelni School of Form.
zobacz więcej
2017-11-20

Ruszyła 6. edycja konkursu Design Alive Awards.

Świadome, kreatywne i kulturotwórcze odpowiadanie na potrzeby zmieniającego się świata i społeczeństwa. Taki klucz wyboru towarzyszy Kapitule w 6. Edycji konkursu Design Alive Awards. Jak co roku Design Alive Awards to trzy kategorie: Kreator, Animator i Strateg Roku 2017.
zobacz więcej
2017-11-16

Pierwsze nagrody na World Architecture Festival 2017

Wczoraj w Berlinie rozpoczęła się dziesiąta edycja World Architecture Festival. Jak co roku w trakcie festiwalu wręczane są nagrody w 33 kategoriach. Jury nagradza zarówno projekty, które już zostały zrealizowane, jak i te, które pozostają na razie w fazie koncepcyjnej. Podczas pierwszego dnia jubileuszowej edycji, wyłonieni zostali zwycięzcy kilku konkursowych kategorii.
zobacz więcej
2017-11-15

Korlok. Premiera nowej serii podłóg winylowych

Designflooring to europejska marka, która specjalizuje się w produkcji luksusowych podłóg winylowych (LVT). Na polskim rynku debiutuje właśnie jej najnowszy produkt o nazwie Korlok. To seria desek winylowych z twardym rdzeniem. Nowość w ofercie Designflooring dostępna będzie w salonach ogólnopolskiej sieci z wyposażeniem wnętrz Dekorian.
zobacz więcej
2017-11-10

Urodziny salonu Dekorian i lampy Tolomeo w Olsztynie

8 listopada 2017 roku w olsztyńskim Dekorianie odbył się podwójny jubileusz. W trakcie wyjątkowego przyjęcia uczczono rocznicę działania lokalnego salonu oraz 30-lecie lampy Artemide Tolomeo.
zobacz więcej
2017-10-06
Autor tekstu: Paulina Frączak

Warsaw Home 2017: premiera nowego wydania magazynu Dekorian Home!

Na rozpoczynających się targach Warsaw Home swoją premierę ma najnowszy numer magazynu Dekorian Home. Piąte już wydanie jest również wydaniem jubileuszowym, pierwszy numer ukazał się bowiem dokładnie dwa lata temu. Już dziś pokazujemy, jak wygląda najnowsza okładka i zdradzamy, co znajdziecie w środku.
zobacz więcej
2017-10-04
Autor tekstu: Paulina Frączak

Dekorian Home Challenge na Warsaw Home 2017

Już od piątku w PTAK Warsaw EXPO targi branży wyposażenia wnętrz Warsaw Home 2017. Zapraszamy na nasze stoisko i do udziału w Dekorian Home Challenge!
zobacz więcej
2017-10-03
Autor tekstu: Paulina Frączak

Wyniki konkursu make me!

Make me! to nie tylko najważniejszy konkurs na Łódź Design Festival, to konkurs z międzynarodowym znaczeniem. Zwycięstwo bądź wyróżnienie otwiera wiele drzwi. Konkurs często staje się przepustką dla młodych projektantów, szansą na zaistnienie, dalszy rozwój. Dlatego też co roku zgłoszenia do make me! napływają z całego świata.
zobacz więcej
2017-09-29
Autor tekstu: Paulina Frączak

Dizajn ma Sens(es)

Wystawa dla dzieci - design w kontekście zmysłów człowieka.
zobacz więcej
2017-09-27
Autor tekstu: Paulina Frączak

Hala Gwardii - nowe otwarcie

Już za dwa dni wielkie otwarcie zrewitalizowanej Hali Gwardii. Wybudowany ponad sto lat temu budynek, tworzył razem z bliźniaczą Halą Mirowską kompleks targowy. W ostatnich latach Hala Wschodnia (potocznie zwana Halą Gwardii) stała pusta, władze miasta postanowiły na nowo przywrócić ją do życia i uczynić z niej wizytówkę Warszawy.
zobacz więcej
2017-09-25
Autor tekstu: Paulina Frączak

Łódź Design Festiwal 2017 już za tydzień

3 października zaczyna się kolejna, jedenasta już, edycja Łódź Design Festiwal - jedynego wydarzenia o takiej randze w Europie Środkowo-Wschodniej. Festiwal prezentuje różne oblicza designu: od wzornictwa przemysłowego przez projektowanie graficzne aż po modę.
zobacz więcej
2017-09-19
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Najbliższy weekend należy do sztuki!

W najbliższy weekend (22-24.09) warszawskie, prywatne galerie zapraszają na Warsaw Gallery Weekend – największy cykliczny przegląd sztuki współczesnej w Polsce. Przez trzy wrześniowe dni publiczność będzie mogła nie tylko obejrzeć blisko 30 przygotowanych specjalnie na tę okazję wystaw, ale także osobiście spotkać się z artystami, wziąć udział w dyskusjach i oprowadzaniach kuratorskich.
zobacz więcej
2017-09-14
Autor tekstu: Paulina Frączak

London calling!

Już w tym tygodniu, rusza piętnasta edycja London Design Festival. Wydarzenie to, od 2003 roku ściąga do stolicy Wielkiej Brytanii rzesze wielbicieli dobrego designu. Londyński festiwal to nie tylko wystawy, jest to również impreza komercyjna. Projekty można nie tylko podziwiać, ale również, a może przede wszystkim, je kupować. Nie zabraknie również szeregu wykładów i imprez satelickich.
zobacz więcej
2017-09-11
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Premiera albumu Homebook Design. Vol. 4 już 13 września!

Homebook Design to publikacja, która powstała z miłości do pięknych wnętrz i ma być skarbnicą inspiracji dla osób urządzających własne cztery kąty. 13 września ukaże się czwarta edycja albumu, który pokazuje jak wygodnie i funkcjonalnie można zaaranżować własną przestrzeń.
zobacz więcej
2017-09-09
Autor tekstu: Paulina Frączak

WAWA Design Festiwal 2017

uż dziś rusza jedno z najważniejszych wydarzeń dla miłośników polskiego wzornictwa, Wawa Design Festiwal. Impreza ta ma za zadanie prezentację i promocję polskiego designu, ale także spełnia funkcję edukacyjną. Festiwal odbywa się cyklicznie od 2013 roku, a tegoroczna edycja będzie miała dwie lokalizacje, Soho Factory na Pradze i Centrum Kreatywności Targowa na warszawskiej Woli.
zobacz więcej
2017-08-31
Autor tekstu: Paulina Frączak

Targi Maison&Objet Paris

Już dziś w Paryżu rusza kolejna edycja targów Maison&Objet. Wydarzenie ściąga do stolicy Francji najlepszych wystawców ze świata designu i dekoracji wnętrz.
zobacz więcej
2017-08-30
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

HOLA Design walczy o zwycięstwo w konkursie The International Design & Architecture Award

Projekty polskiej pracowni Hola Design znalazły się na short listach w prestiżowym międzynarodowym konkursie architektonicznym The International Design & Architecture Award w aż czterech kategoriach. Teraz wszystko w rękach internautów – o zwycięstwie decyduje liczba oddanych głosów. Etap głosowania publiczności już się rozpoczął i potrwa do 20 września 2017 r.
zobacz więcej
2017-08-24
Autor tekstu: materiały prasowe

Łódź Design Festival. Nowa ekonomia, nowe media, nowe czasy i wartości

11. edycja Łódź Design Festival odbędzie się w dniach 3-8 października, a jej hasłem przewodnim jest OD.NOWA. Wystawy, wykłady, panele dyskusyjne i warsztaty będą skoncentrowane wokół tematyki współczesnego wzornictwa w kontekście projektowania na nowo.
zobacz więcej
2017-08-21
Autor tekstu: materiały prasowe

Warsaw Home 2017 - Porozmawiajmy o odwadze

Druga edycja Warsaw Home - największego wydarzenia wnętrzarstwa w Europie Środkowo-Wschodniej - imponuje rozmachem i skalą. W imprezie, która rozpocznie się 6 października, uczestniczyć będą największe gwiazdy światowego i polskiego designu m.in. Pierre Frey oraz duet Neri & Hu, a swoje produkty zaprezentuje ponad 600 marek, wśród których nie zabraknie największych globalnych firm. Mamy przyjemność patronować wydarzeniu.
zobacz więcej
2017-08-17
Autor tekstu: Aneta Zychma

Making Places w Muzeum Architektury we Wrocławiu

Do 27 sierpnia 2017 roku w Muzeum Architektury we Wrocławiu można obejrzeć wystawę niezwykłej twórczości Sheng-Yuan Huanga, przygotowaną przez Alliance for Architectural Modernity z Tajwanu.
zobacz więcej
2017-08-16
Autor tekstu: Ewelina Ambroziak

Międzynarodowy Festiwal ?Nova Muzyka i Architektura? w Toruniu

Do 2 września trwa 21. Międzynarodowy Festiwal „Nova Muzyka i Architektura”, podczas którego sceną dla wybitnych muzyków z całego świata są architektoniczne perły Torunia.
zobacz więcej
2017-08-09
Autor tekstu: Aleksandra Leszczyńska

Przedszkole jak żadne inne

W Łodzi powstały dwa nietypowe projekty placówek edukacyjnych dla dzieciaków. Architekci miasta stworzyli je na zlecenie Akademii Sztuk Pięknych na podstawie makiet awangardowej artystki Katarzyny Kobro.
zobacz więcej
2017-08-07
Autor tekstu: Ewelina Ambroziak

Ogłoszono finalistów konkursu make me!

Znamy już finalistów jednego z najważniejszych międzynarodowych konkursów dla projektantów młodego pokolenia – make me! Inicjatywa organizowana w ramach Łódź Design Festival adresowana jest nie tylko do designerów, lecz także adeptów kierunków artystycznych i projektowych.
zobacz więcej
2017-08-02
Autor tekstu: AL / informacja prasowa

Design ożywiony

Portal Patyna i Grupa Warszawa łączą siły, wprowadzając design do przestrzeni restauracji Biała.
zobacz więcej
2017-07-28
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Najpiękniejsza książka świata została wydana w Polsce i dotyczy architektury

zobacz więcej
2017-07-24
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Mazda Design 2017/37

zobacz więcej
2017-07-19
Autor tekstu: Ewelina Ambroziak

Kwarcogranity Quarella już w Polsce

zobacz więcej
2017-07-17
Autor tekstu: Małgorzata Błażejewska

Talents wanted!

zobacz więcej
2017-07-12
Autor tekstu: Kinga Rodkiewicz

Inne znaczy piękne - MINDTHEGAP w salonach Dekorian

zobacz więcej
2017-07-11
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Polskie budynki w finale!

zobacz więcej
2017-07-06
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

New Designers

zobacz więcej
2017-07-03
Autor tekstu: Ewelina Ambroziak

Czas na Powiśle!

zobacz więcej
2017-06-30
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

"Nawa" - nowa rzeźba miejska Oskara Zięty

zobacz więcej
2017-06-28
Autor tekstu: Anna Stańczak

Gdynia letnią stolicą designu

zobacz więcej
2017-06-27
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Miedź w nowej odsłonie

zobacz więcej
2017-06-26
Autor tekstu: Anna Stańczak

Święto polskiego designu

zobacz więcej
2017-06-21
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Nieoszlifowane diamenty

zobacz więcej
2017-06-20
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Wrażliwi i odważni wkraczają na rynek

zobacz więcej
2017-06-13
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

To trzeba mieć

zobacz więcej
2017-06-07
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Rusza Festiwal Otwarte Mieszkania

zobacz więcej
2017-06-06
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Jak wygodnie i modnie mieszkać w Warszawie?

zobacz więcej
2017-05-31
Autor tekstu: Aneta Zychma

Viva Italia w salonach Dekorian

zobacz więcej
2017-05-26
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Mirror House

zobacz więcej
2017-05-23
Autor tekstu: AL/ materiały prasowe

Konferencja o markach luksusowych

zobacz więcej
2017-05-19
Autor tekstu: MJ

Noc Muzeów 2017

zobacz więcej
2017-05-15
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Zaskakująca nagroda

zobacz więcej
2017-05-11
Autor tekstu: MJ/materiały prasowe

Towarzystwo Handlowe - tradycyjne rzemiosło we współczesnym wydaniu

zobacz więcej
2017-05-08
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Małe wnętrza, wielki design

zobacz więcej
2017-04-28
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Otwarcie coraz bliżej

zobacz więcej
2017-04-27
Autor tekstu: Aleksandra Bodzyńska

NOMAD ? elitarne targi designu

zobacz więcej
2017-04-25
Autor tekstu: Marcin Poboży

Włoskie debiuty w salonach Dekorian

zobacz więcej
2017-04-19
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

WZORY Pop-Up na Koszykach

zobacz więcej
2017-04-12
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Zostało 6 dni do końca naboru do must have

zobacz więcej
2017-04-11
Autor tekstu: AL / informacje prasowe

Oskary designu przyznane

zobacz więcej
2017-04-07
Autor tekstu: Justyna Siejka

Targi 2017: magia detalu, czyli iSaloni z bliska

zobacz więcej
2017-04-06
Autor tekstu: Marta Janek

Targi 2017: Zona Tortona i Brera w Mediolanie

zobacz więcej
2017-04-03
Autor tekstu: MJ / JS

Targi 2017: Salone del Mobile od jutra w Mediolanie

zobacz więcej
2017-03-30
Autor tekstu: MJ / materiały prasowe

Nowe geometryczne wzory od Designflooring

zobacz więcej
2017-03-24
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Otwarcie Muzeum nad Wisłą

zobacz więcej
2017-03-20
Autor tekstu: Małgorzata Błażejewska

Wystawa polskiego wzornictwa w Islandii

zobacz więcej
2017-03-15
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Poznaliśmy zwycięzców TOP DESIGN award 2017

zobacz więcej
2017-03-14
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Amerykańska perspektywa

zobacz więcej
2017-03-10
Autor tekstu: Małgorzata Błażejewska

Nobel architektoniczny 2017

zobacz więcej
2017-03-07
Autor tekstu: Aleksandra Leszczyńska

Architektoniczno-artystyczna interwencja Banksy'ego

zobacz więcej
2017-03-02
Autor tekstu: AB/ materiały prasowe

Dom Inteligentny 2017 już jutro w Warszawie!

zobacz więcej
2017-02-28
Autor tekstu: Al / materiały prasowe

StandOUT. Ambiente 2017 Frankfurt

zobacz więcej
2017-02-24
Autor tekstu: AL / informacje prasowe

Odkryj design w Poznaniu

zobacz więcej
2017-02-21
Autor tekstu: Aleksandra Bodzyńska

Sn?hetta z wizytą w Polsce

zobacz więcej
2017-02-16
Autor tekstu: Małgorzata Błażejewska

Targi 2017: Ambiente for beginners

zobacz więcej
2017-02-14
Autor tekstu: Małgorzata Błażejewska

Targi 2017: nasza relacja z Ambiente

zobacz więcej
2017-02-09
Autor tekstu: MB/materiały prasowe

Targi 2017: Ambiente już za dwa dni!

zobacz więcej
2017-02-07
Autor tekstu: AL

Odkrycia targów podłogowych Domotex 2017

zobacz więcej
2017-02-01
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Znamy nominowanych do TOP DESIGN Award

zobacz więcej
2017-01-25
Autor tekstu: Justyna Siejka

TARGI 2017: Portugalczycy wygrywają Maison&Objet

zobacz więcej
2017-01-23
Autor tekstu: Justyna Siejka

TARGI 2017: Maison&Objet - polskie akcenty

zobacz więcej
2017-01-20
Autor tekstu: Małgorzata Błażejewska

TARGI 2017: trzy najciekawsze projekty z imm w Kolonii

zobacz więcej
2017-01-18
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Zawalcz o tytuł Dobry Wzór 2017

zobacz więcej
2017-01-16
Autor tekstu: Joanna Głuchowska

Deszcz nagród dla polskich projektantów

zobacz więcej
2017-01-12
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Dyskusja i wystawa

zobacz więcej
2017-01-10
Autor tekstu: Joanna Głuchowska

Projektant Roku według Maison&Objet

zobacz więcej
2017-01-05
Autor tekstu: JG / JS/ materiały prasowe

TARGI 2017: co w tym roku na Maison&Objet?

zobacz więcej
2017-01-02
Autor tekstu: Justyna Siejka

TARGI 2017: nasz nowy cykl

zobacz więcej
2016-12-29
Autor tekstu: Aleksandra Leszczyńska

W Krakowie powstanie Muzeum Designu i Architektury

zobacz więcej
2016-12-27
Autor tekstu: Małgorzata Błażejewska

IMM COLOGNE 2017 już za 3 tygodnie!

zobacz więcej
2016-12-23
Autor tekstu: Justyna Siejka

Anielskich Świąt

zobacz więcej
2016-12-19
Autor tekstu: Małgorzata Błażejewska

Znamy zwycięzcę ?Wnętrzarskich Oskarów 2016?

zobacz więcej
2016-12-15
Autor tekstu: Aleksandra Leszczyńska

Wzory na Święta

zobacz więcej
2016-12-12
Autor tekstu: Aleksandra Leszczyńska

Przedstawiamy nowy ?Dekorian Home?

zobacz więcej
2016-12-09
Autor tekstu: Aleksandra Leszczyńska

Warszawa dla estetów

zobacz więcej
2016-12-05
Autor tekstu: Aleksandra Leszczyńska

Prezenty idealne

zobacz więcej
2016-12-02
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Design Dla Zwierząt: wyjątkowa akcja charytatywna

zobacz więcej
2016-11-30
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Święto książki o architekturze i mieście

zobacz więcej
2016-11-29
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Polowanie na design

zobacz więcej
2016-11-28
Autor tekstu: Małgorzata Błażejewska

Design wart miliony euro

zobacz więcej
2016-11-25
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Coming Out już dziś

zobacz więcej
2016-11-21
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Sukces polskiego architekta

zobacz więcej
2016-11-17
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

BLOW. Siła trendów

zobacz więcej
2016-11-10
Autor tekstu: Justyna Siejka

Nowe wnętrzarskie adresy

zobacz więcej
2016-11-07
Autor tekstu: Al / materiały prasowe

Grynasz Studio na Tokio Design Week

zobacz więcej
2016-11-03
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Raport Pantone: najmodniejsze kolory na jesień i zimę

zobacz więcej
2016-11-02
Autor tekstu: Małgorzata Błażejewska

How Should We Live?

zobacz więcej
2016-10-28
Autor tekstu: Justyna Siejka

Polacy nagrodzeni wczoraj w Londynie ? relacja

zobacz więcej
2016-10-24
Autor tekstu: Aleksandra Leszczyńska

Jest! Pierwszy przewodnik o kolekcjonowaniu designu

zobacz więcej
2016-10-23
Autor tekstu: Justyna Siejka

Karim Rashid w Polsce ? co zapamiętamy?

zobacz więcej
2016-10-21
Autor tekstu: Justyna Siejka

Relacja z otwarcia targów Warsaw Home

zobacz więcej
2016-10-20
Autor tekstu: Małgorzata Błażejewska

Stand by! ? polska wystawa na DDW

zobacz więcej
2016-10-13
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Znamy zwycięzcę konkursu make me!

zobacz więcej
2016-10-12
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Nowa marka TRE

zobacz więcej
2016-10-10
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Zarezerwuj czas 21-23 października!

zobacz więcej
2016-10-06
Autor tekstu: Aleksandra Leszczyńska

Łazienkowy zawrót głowy

zobacz więcej
2016-10-03
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Karim Rashid - legenda światowego designu w Polsce!

zobacz więcej
2016-09-30
Autor tekstu: Małgorzata Błażejewska

Jubileuszowy Wiedeń

zobacz więcej
2016-09-28
Autor tekstu: Małgorzata Błażejewska

1. Londyńskie Biennale Designu: na początek utopia

zobacz więcej
2016-09-26
Autor tekstu: Aleksandra Leszczyńska

Fotorelacja z London Design Festival

zobacz więcej
2016-09-22
Autor tekstu: Aleksandra Leszczyńska

Szukasz sztuki do wnętrza? Nadchodzi niepowtarzalna okazja

zobacz więcej
2016-09-21
Autor tekstu: Małgorzata Błażejewska

Polish Design Island w Brukseli

zobacz więcej
2016-09-19
Autor tekstu: Małgorzata Błażejewska

Londyńskie targi 100% Design

zobacz więcej
2016-09-15
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Co w tym roku w Łodzi?

zobacz więcej
2016-09-12
Autor tekstu: Małgorzata Błażejewska

Podsumowanie Paris Design Week

zobacz więcej
2016-09-08
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Cyrkowa Kolekcja Marcela Wandersa dla Alessi

zobacz więcej
2016-09-06
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Nowe nietuzinkowe biuro Wyborowa Pernod Ricard

zobacz więcej
2016-09-02
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Startują paryskie targi Maison & Objet

zobacz więcej
2016-08-31
Autor tekstu: AL / materiały prasowe

Łódź: powstaje Food Market w stylu Hampton

zobacz więcej
2016-08-26
Autor tekstu: Aleksandra Leszczyńska

Design dla najmłodszych

zobacz więcej
2016-08-25
Autor tekstu: Justyna Siejka

Po design na Północ

zobacz więcej
2016-08-22
Autor tekstu: Aleksandra Leszczyńska

Polski design na Biennale w Londynie

zobacz więcej
2016-08-18
Autor tekstu: Justyna Siejka

Nie tylko dla Warszawiaków

zobacz więcej
2016-08-16
Autor tekstu: Małgorzata Błażejewska

Kierunek Paryż

zobacz więcej
2016-08-12
Autor tekstu: Aleksandra Leszczyńska

Znamy finalistów konkursu make me!

zobacz więcej
2016-08-10
Autor tekstu: Aleksandra Leszczyńska

To oficjalne

zobacz więcej
2016-08-08
Autor tekstu: Justyna Siejka

European Property Awards ? ostatni dzwonek!

zobacz więcej
2016-08-05
Autor tekstu: Aleksandra Leszczyńska

Nowa kolekcja Malwiny Konopackiej

zobacz więcej
2016-08-03
Autor tekstu: Małgorzata Błażejewska

Dzieła Le Corbusiera na liście światowego dziedzictwa UNESCO

zobacz więcej
2016-08-02
Autor tekstu: Aleksandra Leszczyńska

Pozycja do kalendarza

zobacz więcej
2016-07-28
Autor tekstu: Aleksandra Leszczyńska

Wnętrzarskie odkrycia konkursu Must Have 2016

zobacz więcej
2016-07-25
Autor tekstu: Justyna Siejka

Konkurs marki Laminam dla architektów wnętrz

zobacz więcej
2016-07-19
Autor tekstu: Justyna Siejka

Tytuł ?Interior Designer of The Year? przyznany za Palazzo Fendi

zobacz więcej
2016-07-18
Autor tekstu: Justyna Siejka

Warszawski Plac Trzech Krzyży rozkwita wnętrzarsko

zobacz więcej
2016-07-14
Autor tekstu: Marcin Poboży

Fotorelacja z Gdynia Design Days

zobacz więcej
2016-07-11
Autor tekstu: Aleksandra Leszczyńska

Ruszył warszawski ZOO Market - zakupy vintage jak w Berlinie

zobacz więcej
2016-07-06
Autor tekstu: Marcin Poboży

Zaprojektuj biuro w Warsaw Spire!

zobacz więcej
2016-06-30
Autor tekstu: Marcin Poboży

Startuje 5. edycja Gdynia Design Days

zobacz więcej
2016-06-24
Autor tekstu: Justyna Siejka

Trzop Architekci zaprojektowali pierwszy co-creating w Polsce

zobacz więcej
2016-06-21
Autor tekstu: Justyna Siejka

Barcelona Design Week 2016 - relacja

zobacz więcej
2016-06-14
Autor tekstu: Justyna Siejka

Jubileuszowe Międzynarodowe Biennale Plakatu

zobacz więcej
2016-06-04
Autor tekstu: Anna Rychlewicz

La Biennale di Venezia, czyli święto architektury rozpoczęte

zobacz więcej
2016-06-02
Autor tekstu: Anna Rychlewicz

Polski architekt zaprojektował najpiękniejszą bibliotekę świata!

zobacz więcej
2016-05-23
Autor tekstu: Justyna Siejka

MOOD Showroom oficjalnie otwarty

zobacz więcej
2016-05-04
Autor tekstu: Anna Rychlewicz

Design a Beautiful House ? polskie projekty na podium

zobacz więcej
2016-04-20
Autor tekstu: Aleksandra Laudańska

Salone del Mobile 2016 za nami

zobacz więcej
2016-04-15
Autor tekstu: Justyna Siejka

Otwarcie salonu Aksonometria w Nowy Świat 2.0

zobacz więcej
2016-04-12
Autor tekstu: Aleksandra Laudańska

Startuje Salone del Mobile 2016

zobacz więcej
2016-04-11
Autor tekstu: Justyna Siejka

?Best of The Best? dla polskiego projektu płyty Laminam

zobacz więcej
2016-04-01
Autor tekstu: Anna Rychlewicz

Zaha Hadid - ikona współczesnej architektury nie żyje

zobacz więcej
2016-03-28
Autor tekstu: Anna Rychlewicz

Red Dot 2016 - ?Oscary designu? przyznane

zobacz więcej
2016-03-21
Autor tekstu: Marcin Poboży

Premiera nowej kolekcji tapet Jim Thompson

zobacz więcej
2016-03-14
Autor tekstu: Marcin Poboży

Graficzna Glamora wreszcie w Polsce

zobacz więcej

Czas generowania strony: 0,35s