DekorianHome

PRACOWNIE


Województwo łódzkie

Agnieszka Gwozdowska Design Studio

Agnieszka Gwozdowska jest absolwentką Politechniki Łódzkiej oraz założycielką autorskiego studia projektowego Agnieszka Gwozdowska Design Studio. Architektura wnętrz jest jej zawodem i pasją.
zobacz więcej
Województwo łódzkie

Atelier Słowiński

Atelier Słowiński to autorskie biuro założone przez absolwenta Politechniki Łódzkiej - Macieja Słowińskiego. Biuro wykonuje zarówno projekty na zamówienie prywatnych inwestorów, jak i współpracuje z instytucjami publicznymi czy komercyjnymi.
zobacz więcej
Województwo łódzkie

Koziej Architekci

Pracownia Koziej Architekci specjalizuje się zarówno w projektach obiektów użyteczności publicznej, jak i architekturze mieszkaniowej. To architektura szyta na miarę.
zobacz więcej
Województwo łódzkie

AmDesign

AmDesign Studio to autorska pracownia projektowa , która powstała w 2009 roku. Jej założycielką i główną projektantką jest architekt Monika Szmydt. Pracowania specjalizuje się w projektowaniu wnętrz i elewacji obiektów prywatnych i komercyjnych.
zobacz więcej
Województwo łódzkie

Klaudia Tworo

Klaudia Tworo, założycielka i główny projektant w Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz, jest absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. W jej pracowni powstają nowoczesne wnętrza w eleganckim wydaniu. Projekty wyróżniają się dbałością o detal i funkcjonalność przestrzeni.
zobacz więcej
Województwo łódzkie

KUOO ARCHITECTS

KUOO ARCHITECTS to pracownia projektowa, która powstała w 2006 r. z inicjatywy Katarzyny Kuo Stolarskiej. Ich projekty cechuje czystość formy, funkcjonalność, staranny dobór wysokiej jakości materiałów oraz oświetlenia.
zobacz więcej

Czas generowania strony: 0,01s