DekorianHome

INSPIRACJE

TRENDY
Świąteczne slow emotions
Zostało 10 dni do świąt. Zakupowe szaleństwo sięga zenitu. Galerie handlowe przeżywają oblężenie. Jak zostać w zgodzie z tradycją i nie dać się porwać fali totalnej konsumpcji? Najbliższy weekend oferuje atrakcje dedykowane tym, którzy w święta lubią zwolnić, a w prezencie dać coś, co niesie ze sobą jakiekolwiek wartości.
TOP WNĘTRZA
Z pawim piórem
Zwykle mieszkania na wynajem kojarzą nam się ze zbieranina przypadkowych mebli i niewyszukanymi materiałami wykończeniowymi. Apartament w Gdańsku zaprojektowany przez Studio Projekt jest przeciwieństwem takiego stereotypu. Motyw pawiego pióra, który się w nim pojawia, dobrze oddaje jego najważniejsze cechy – dostojne piękno i uwodzenie urodą. Partnerem tej realizacji jest sieć Dekorian.
FOTOINSPIRACJE
HYDE PARK
Prezentownik Dekorian Home
Już za dwa dni Mikołajki, jak co roku szukamy pomysłów na prezenty, które będą ładne, funkcjonalne i spodobają się obdarowanej osobie. Warto zainspirować się tym co ma nam do zaoferowania świat designu, zobaczcie nasze propozycje.
WYDARZENIA
„Dekorian Home” nagrodzony!
Magazyn drukowany oraz portal internetowy sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian to nowatorski projekt wydawniczy oparty na filozofii „win – win”. Doceniło go szerokie jury prestiżowego konkursu Złote Spinacze 2017.
CZYTELNIA
Charlotte Olympia prezentuje efekty współpracy z Zahą Hadid
Buty i transparentna torebka to ostatnie projekty jednej z najlepszych architektek na świecie.
TOP MARKI
Mohawk
Marka Mohawk to firma ze Stanów Zjednoczonych, której tradycja rozpoczyna się przeszło 130 lat temu. Przez ten czas zbudowała pozycję światowego lidera w dziedzinie dekoracji podłóg. Za sprawą sieci salonów Dekorian jest również obecna w Polsce.
WARTO ZNAĆ

Roberto Giacomucci

WARTO MIEĆ

Glamora Fresh Inspirations

WARTO ODWIEDZIĆ

La Bagatela

Czas generowania strony: 0,03s