DekorianHome

PRACOWNIE

Znajdź architekta wnętrz, który spełni Twoje marzenie o pięknym domu. Wybierz interesujący Cię region
i przeglądaj profile zweryfikowanych przez nas pracowni projektowania wnętrz.

PRACOWNIE


Województwo mazowieckie

Loft Factory

Loft Factory to pracownia architektury i projektowania wnętrz, której założycielką i pomysłodawczynią jest Agata Kasprzyk-Olszewska. To co wyróżnia pracownię, to swoboda łączenia rozmaitych stylów: nowoczesnego minimalizmu z ponadczasową klasyką, industrialnych loftów z paryskim szykiem, czy też pałacowego przepychu z surowymi detalami.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Anna Koszela

W pracowni Anny Koszeli powstają przede wszystkim projekty wnętrz prywatnych, ale w portfolio projektantki odnajdziemy również designerskie biura, ekskluzywne salony spa, czy eleganckie butiki. Architektka od ponad 13 lat projektuje w Polsce i zagranicą.
zobacz więcej
Województwo łódzkie

KUOO ARCHITECTS

KUOO ARCHITECTS to pracownia projektowa, która powstała w 2006 r. z inicjatywy Katarzyny Kuo Stolarskiej. Ich projekty cechuje czystość formy, funkcjonalność, staranny dobór wysokiej jakości materiałów oraz oświetlenia.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Justyna Smolec

Justyna Smolec jest właścicielką biura projektowego Justyna Smolec architektura & design, w którym powstają projekty wnętrz dla klienta indywidualnego (mieszkania, domy, rezydencje) oraz obiekty użyteczności publicznej (hotele, spa, restauracje, biura, apartamenty pokazowe itp). Od kilku lat w pracowni przygotowywane są także projekty architektury.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Katarzyna Kraszewska

Projekty w pracowni Katarzyny Kraszewskiej powstają z pasji i chęci tworzenia przestrzeni o niepowtarzalnych charakterze i ponadczasowej elegancji, zachowując przy tym maksymalną funkcjonalność powierzchni.
zobacz więcej
Województwo małopolskie

MANGO Studio

Pracownia MANGO STUDIO Architektury Wnętrz i Ogrodów powstała w Krakowie w 2007 r. z inicjatywy architektki Karoliny Drogoszcz. Jest to kameralny zespół projektowy specjalizujący się we wnętrzach stylowych i klasycznych, którego znakiem rozpoznawczym jest wyjątkowa atmosfera współpracy i bardzo osobiste podejście do klientów.
zobacz więcej
Województwo małopolskie

Marta Wanat

Ambicją pracowni Marty Wanat jest tworzenie przestrzeni charakteryzujących się funkcjonalnością i czystością formy. Szczególną rolę w projektowaniu odgrywa dobór wysokiej jakości materiałów, które wpływają na standard wykończenia projektowanej powierzchni.
zobacz więcej
Województwo łódzkie

Klaudia Tworo

Klaudia Tworo, założycielka i główny projektant w Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz, jest absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. W jej pracowni powstają nowoczesne wnętrza w eleganckim wydaniu. Projekty wyróżniają się dbałością o detal i funkcjonalność przestrzeni.
zobacz więcej
Województwo pomorskie

TG Studio

TG Studio to autorska pracownia realizująca indywidualne projekty z zakresu architektury, aranżacji wnętrz, projektowania form użytkowych i dekoracyjnych, designu oraz tworzeniu wybranych elementów kreacji wizerunkowej. Pracownia powstała w 1999 roku i od początku tworzy ją zespół otwartych ludzi inspirowany i kierowany przez Tomasza Grzybowskiego. TG Studio działa na rynku polskim i krajów UE.
zobacz więcej
Województwo małopolskie

Minimoo

Minimoo to autorska pracownia specjalizująca się w kompleksowym projektowaniu architektury wnętrz domów prywatnych, apartamentów, mieszkań w małej oraz dużej skali, lokali użyteczności publicznej. Każdy temat projektowy traktowany jest bardzo indywidualnie i nieszablonowo, jest dostosowywany do skali oraz budżetu danej inwestycji.
zobacz więcej

Czas generowania strony: 0,01s