DekorianHome

PRACOWNIE

Znajdź architekta wnętrz, który spełni Twoje marzenie o pięknym domu. Wybierz interesujący Cię region
i przeglądaj profile zweryfikowanych przez nas pracowni projektowania wnętrz.

PRACOWNIE


Województwo opolskie

PX3

Pracownia projektowa założona przez mgr inż. arch., projektantkę wnętrz Joannę Prokopowicz i inż. arch. Pawła Prokopowicza - młodych architektów, entuzjastów dobrze zaprojektowanej przestrzeni i do bólu ładnych przedmiotów.
zobacz więcej
Województwo świętokrzyskie

Pracownia A

Pracownia A istnieje od 2007 roku i jest autorską pracownią Artura Bysiaka, absolwenta Architektury Krajobrazu na Wrocławskim Uniwersytecie Przyrodniczym oraz Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych na kierunku Formy Użytkowe, z wieloletnią praktyką w zakresie projektowania wnętrz, mebli oraz innych przedmiotów użytkowych.
zobacz więcej
Województwo pomorskie

IDEALNIE

IDEALNIE Pracownia Projektowa to autorska pracownia architektury wnętrz, krajobrazu i projektowania mebli prowadzona przez mgr. Inż. Dagmarę Iwańską.
zobacz więcej
Województwo wielkopolskie

KREESKI

KREESKI to nowy projekt inż. arch., absolwentki Politechniki Wrocławskiej i studentki Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu - Katarzyny Dyktyńskiej.
zobacz więcej
Województwo łódzkie

Agnieszka Gwozdowska Design Studio

Agnieszka Gwozdowska jest absolwentką Politechniki Łódzkiej oraz założycielką autorskiego studia projektowego Agnieszka Gwozdowska Design Studio. Architektura wnętrz jest jej zawodem i pasją.
zobacz więcej
Województwo mazowieckie

Markowska Design

Markowska Design to autorskie biuro projektowe prowadzone przez Paulinę Markowską - absolwentkę Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
zobacz więcej
Województwo łódzkie

Atelier Słowiński

Atelier Słowiński to autorskie biuro założone przez absolwenta Politechniki Łódzkiej - Macieja Słowińskiego. Biuro wykonuje zarówno projekty na zamówienie prywatnych inwestorów, jak i współpracuje z instytucjami publicznymi czy komercyjnymi.
zobacz więcej
Województwo łódzkie

Koziej Architekci

Pracownia Koziej Architekci specjalizuje się zarówno w projektach obiektów użyteczności publicznej, jak i architekturze mieszkaniowej. To architektura szyta na miarę.
zobacz więcej
Województwo podkarpackie

Design Studio

"Projektuję bo... lubię! Nie określa mnie konkretny styl, stawiam na indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań klienta" - deklaruje założycielka pracowni Design Studio, Magdalena Kaczmarska.
zobacz więcej
Województwo pomorskie

4Rooms Studio

4Rooms Studio jest owocem współpracy dwóch absolwentek gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku architektury wnętrz, Pauliny Skrodzkiej oraz Alicji Tomaszewskiej.
zobacz więcej

Czas generowania strony: 0,01s