Projektowanie letnich rezydencji i apartamentów rządzi się swoimi prawami. Mniej istotne jest tutaj dogłębne analizowanie skomplikowanych kwestii związanych z funkcjonalnością i codziennym życiem mieszkańców, dużo bardziej liczy się zapewnienie podstawowych potrzeb, ale w sposób inspirujący i niekonwencjonalny.

 Nadmorski apartament w Międzyzdrojach jest przestronny i nieprzeładowany. Głównymi bohaterami zostały w nim światło, naturalne materiały i pieczołowicie dobrane, oryginalne meble przykuwające uwagę. We wnętrzach dominuje biel, przełamana ciemnymi akcentami. Na stonowanym tle wyróżniają się także drewno i metale.

 Dom wyposażony został w meble zaprojektowane przez Loft Kolasiński: stoliki nocne i stolik w łazience, łóżka, ławki. Projektanci sięgnęli również po poddane uprzedniej renowacji oświetlenie, meble i dywany vintage, pochodzące z Polski, Czech, Danii  i Włoch. Budują one atmosferę autentyzmu i świetnie nawiązują do modernistycznego kontekstu kamienicy, w której mieści się zrewitalizowany apartament.

 Loft Kolasiński słynie z projektów wnętrz nietypowych nieruchomości, takich jak adaptacje industrialnych budynków, poddaszy i starych domów. Studio specjalizuje się w pozyskiwaniu wyjątkowych mebli, oświetlenia, ceramiki, grafik i dywanów. Współpracuje ze specjalistami rzadkich dziedzin, realizując wnętrza minimalistyczne, ale charakterystyczne i przemyślane.