Kaza Interior Design | Dekorian Home
Eliza Wojtasiewicz & Katarzyna Olejarz
Projektantki

Kaza Interior Design

Pracownia zajmująca się projektowaniem wnętrz indywidualnych i komercyjnych oraz projektowaniem architektoniczno-budowlanym. „Staramy się, aby wnętrza naszego projektu były przede wszystkim funkcjonalne i aby inwestorzy dobrze się w nich czuli".

"W pracowni Kaza do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie, poszukujemy ciekawych rozwiązań, staramy się aby funkcjonalność szła w parze z estetyką. Niezwykle ważna jest dla nas jakość zarówno użytych w projekcie materiałów jak i wykonywanych na budowie prac".


Mój ulubiony styl projektowania to... Większość projektowanych przez nas wnętrz, to wnętrza nowoczesne, choć ostatnio coraz częściej wprowadzamy elementy klasyczne... może to już ten czas :-).

W projektowaniu najtrudniejsze jest... Przekonanie klienta, że zrealizowanie projektu od początku do końca zawsze wychodzi na plus. Zmiany w trakcie (wprowadzane za namową otoczenia) nigdy nie wnoszą nic dobrego.

 W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... Początek. Pierwszy etap projektu. Koncepcja. Znalezienie pomysłu na wnętrze.

 Inspiracją w pracy jest dla mnie... Podglądamy świat (nie tylko wnętrzarski)... i szukamy pomysłów.

 W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie... Staramy się nie denerwować projektami, jeśli to nie są nasze projekty ;-).

 Marka, która mnie nieustannie zachwyca... Moroso, Vitra, Hay, Foscarini, Omexco... i wiele innych. 

 Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... Przy ostatnio realizowanym projekcie był to niebieski, a przy obecnym zielony, nie wiemy, co będzie za miesiąc.

 Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to… Sergey Makhno.

 Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… Karim Rashid.

 Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym... Jak większość osób nie wyobrażamy sobie, że mogłybyśmy robić coś innego niż teraz, choć czasami pociąga nas życie pustelnika.         

<