Obzor | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

OBZOR

Marka Obzor proponuje włączniki oraz gniazda w niezwykle nowoczesnej formie. Producent szczyci się już 50 letnim doświadczeniem na rynku, dzięki czemu wie jak dopracować każdy element ze swojego asortymentu w nawet najmniejszym szczególe. Produkty tworzone są w 100% na terytorium naszego południowego sąsiada - Czech.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Pierwsza spółdzielnia produkcyjna została założona w Zlinie w 1965 roku. Od tego czasu pracownicy dbają o ciągły rozwój i innowacyjność. Oprócz technicznych rozwiązań marka stawia również na design i to ten z najwyższej półki. Z pewnością przypadnie on do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

Włączniki posiadają lekką konstrukcję, która znakomicie prezentuje się w różnego rodzaju pomieszczeniach. W projektach przewijają się elementy drewniane, szklane, oraz metalowe co nadaje przedmiotom współczesny wymiar oraz swobodę w dopasowaniu do reszty otoczenia i dodatków. Kolejnym atutem jest łatwość montażu, dzięki nieskomplikowanej strukturze.

Przykładowa seria Decente oferuje ponad 30 rodzajów mechanizmów i gniazdek, 7 kolorów klawiszy/gniazd, 13 kolorów ramek szklanych, 3 rodzaje ramek drewnianych, 2 rodzaje ramek metalowych oraz szeroki asortyment łączników typu ściemniacz czy różnego rodzaju gniazda komunikacyjny czy sygnałowe.

Czeski producent to uniwersalność, prostota, elegancja i szlachetność w jednym. Od 2010 roku firma posiada kontakty handlowe z Austrią, Rosją, Ukrainą, Polską i krajami bałtyckimi. Kolejnym zachęcającym atutem jest cena, ponieważ są to najtańsze szklane włączniki na rynku - jakość idzie zatem w parze z bardzo przystępną ceną.

Czas generowania strony: -1670349222,56s