Farba lateksowa PARA Ultra 8214 | Dekorian Home
Farba lateksowa PARA Ultra 8214

Farba PARA Ultra 8214

PARA Ultra 8214 to lateksowa farba o delikatnym perłowym połysku przeznaczona do kuchni i łazienek. Dzięki zawartości środków antygrzybicznych i pleśniobójczych jest to idealny produkt do pomieszczeń narażonych na wilgoć typu jacuzzi, pomieszczenia basenowe i piwniczne. Z uwagi na bardzo wysoką odporność na ścieranie i zmywanie posiada parametry użytkowe na poziomie płytki ceramicznej.

Najwyższej jakości 100% akrylowa emalia o doskonałej zmywalności. Zawiera efektywne dodatki antygrzybiczne, dzięki czemu jest odporna na działanie grzybów i pleśni. Jest bezzapachowa, niekapiąca i silnie kryjąca - jedną warstwą można zamalować nawet mocne kolory. Powłoki z emalii Ultra cechuje delikatny perłowy połysk. Nie żółknie. Jest odporna na polerowanie i mycie detergentami. Tworzy doskonale oddychające powłoki. Polecana do stosowania wewnątrz budynków, głównie w pomieszczeniach wilgotnych (kuchnie, łazienki) oraz wszędzie tam, gdzie jest wymagany delikatny perłowy połysk. Może być stosowana do ścian, mebli i elementów dekoracyjnych.

Producent: PARA

Kolekcja: Ultra


Produkt na zamówienie

Czas dostawy: 5 dni

Szczegóły dostawy


Dane techniczne

PrzeznaczenieSalon, Biuro, Sypialnia, Kuchnia, Łazienka, Jadalnia, Przedpokój, Pokój dziecięcy, Pokój młodzieżowy, Piwnica
ZastosowanieDo wnętrz
Stopień połyskuPerłowy
Klasa ścieralnościklasa I
Wydajnośćok. 12m2/litr
Czas schnięciaSucha w dotyku od 1 do 2 godzin

Podobne

<