Tapeta na ścianę Glamora Paysage Boscage | DekorianHome
Zadzwoń, napisz - pozostańmy w kontakcie!       #wdomujestcorobić      Czytaj więcej...

Tapeta Boscage

Kategoria: Ściany / Fototapety na ścianę

Boscage

DOSTĘPNE WARIANTY


OPIS


Boscage to tapeta ścienna urban jungle z kolekcji Glamora Paysage. Propozycja nosząca silne znamiona inspiracji francuskim prymitywizmem, a dokładniej twórczością Henry’ego Rosseu. Jego prace: „Las równikowy”, „Egzotyczny krajobraz”, „Las tropikalny z małpami i wężem” są dalszymi częściami Boscage. Prostota wykonania, zamiłowanie do szczegółów (każde źdźbło trawy jest osobno narysowane) i żywe barwy to znaki rozpoznawcze sztuki naiwnej. Design w stylu etnicznym, który sprawdzi się w połączeniu z naturalnymi tkaninami, drewnem, szkłem i pamiątkami z podróży po odległych krajach.

DANE TECHNICZNE


Szerokość brytu

GlamDecor (podkład winylowy): 50 cm
GlamAcoustic (materiał wygłuszający): 65 cm
GlamBlue (podkład winylowy z żywicą): 50 cm
Glam-Metal (podkład metalizujący): 68 cm

Styl

klasyczny, industrialny, etniczny

Przeznaczenie

komercyjne, domowe

Strona producenta: Glamora

CENA DETALICZNA


Od 491.35 PLN brutto za m2
INSPIRACJE

Glamora

Glamora to marka cenionych na całym świecie wielkoformatowych grafik ściennych. Portfolio firmy liczy kilkaset unikalnych wzorów, w tym m.in. projekty legendarnego Karima Rashida.

zobacz więcej

Grafiki wielkoformatowe

Architekci wnętrz mają już po dziurki w nosie ścian upstrzonych małymi wzorkami. Jeśli desenie są jeszcze do tego dyskretne — to już prawdziwy koniec świata! W modnych wnętrzach ściana ma znaczyć o wiele więcej niż jedynie dzielić przestrzeń i być oparciem dla mebli. Ściana ma być ozdobą! Nadawać charakter wnętrzu. Definiować jego styl.

zobacz więcej

Czas generowania strony: 0,03s