1 artystyczna grafika glamora

Artystyczna grafika John, Glamora. Zachwycający efekt, który idealnie sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach.

 

2 obraz framed art

Piękno kobiecego ciała w artystycznej, subtelnej odsłonie. Główny bohater wnętrza.
Contemplation, MINDTHEGAP.

 

3 obraz kobieta

Woman Torso, MINDTHEGAP.

 

Sztuka we wnętrzach nie jest zarezerwowana jedynie dla jej znawców i kolekcjonerów, ale także dla miłośników dobrego designu oraz wszystkich tych, którzy cenią niebanalność i lubią wyjść poza utarte kanony. Eksperymentowanie z dziełami sztuki to poszukiwanie takiej formy artystycznego wyrazu, która zachwyci domowników kompozycją, kolorystyką, siłą ekspresji. Twórczość, na którą się zdecydujemy, powinna stanowić jedną, harmonijną całość z wnętrzem; idealnie się w nie wkomponować nadając mu elegancji i wyjątkowości. Mile widziany efekt „wow”.

 

4 sukulenty

Succulent, MINDTHEGAP.

 

6 shimai

Grafika wielkoformatowa Shimai ambient, Glamora.

 

We wnętrzach w duchu minimalistycznym, skandynawskim, w którym dominuje biel oraz proste i oszczędne formy, perfekcyjnym rozwiązaniem będą obrazy i grafiki wielkoformatowe utrzymane w stonowanej kolorystyce o ascetycznej kompozycji. Będą one jedynie podkreślać charakter aranżacji: bohaterowie drugiego planu, od których zależy efekt końcowy.

 

6 obraz mindthegap

Dark Mood, MINDTHEGAP.

 

7 obraz kobieta

Sensual Figure, MINDTHEGAP.

 

8 obraz kwiat

Tapeta ścienna Cafe de Flore, Glamora.

 

Nowoczesnym przestrzeniom unikalnego charakteru nada sztuka współczesna: oparta na abstrakcji, figurach geometrycznych czy nawiązująca do malarstwa gestu. Wyraz emocji, utrwalona chwila twórczego natchnienia i poruszenia. Dzieła sztuki, które nadadzą każdej aranżacji nieco ekstrawagancji.

 

9 obraz geometria

Copper Geometry, MINDTHEGAP.

 

10 obrazy disco

Disco Lights, MINDTHEGAP.

 

Miłośnicy stylu glamour – pełnego ponadczasowej elegancji i wyrafinowania - powinni wybrać dzieła w kolorystyce najszlachetniejszych kruszców lub nawiązujące tematyką do luksusowości i ekskluzywności.

 

11 sztuka

Artystyczne lustro z drewnianym, ręcznie robionym zdobienie. BMB Italy.

 

12 zdjecie sztuka

Tryptyk w złotej ramie. BMB Italy.

 

13 orchidea

Orchid Bloom, MINDTHEGAP.

 

13 sztuka szklo

Zdjęcie 13. Artystyczny żyrandol Seaflowers, Baranska Design.

 

A może tak zatrzymać urok lata we wnętrzach? Promienie słońca łagodnie otulające krzewy winogron… oto czarująca Toskania.

 14 zdjecie sztuka

Louis – lustro ze słońcem. BMB Italy.

 

15 toskania zachod slonca

Tuscany sunset, MINDTHEGAP.

 

Sztuka we wnętrzach – umiejętnie wybrana i wyeksponowana – może stanowić dodatek do każdego stylu i rodzaju pomieszczenia, co udowadniają obrazy transylwańskiej manufaktury MINDTHEGAP, artystyczne tapety Glamora, unikatowe lustra BMB Italy oraz designerskie projekty polskiej artystki Edyty Barańskiej. Dzięki sztuce dom żyje, nabiera wyrazu i charakteru,  mając własną, artystyczną duszę.