W  2018 r. w sercu Argentyny zostanie otwarty nowy, luksusowy hotel, dla najbardziej wymagających klientów, chcących w wyjątkowy sposób spędzić wakacje. Aranżacja tego miejsca została utrzymana w nowoczesnym, a jednocześnie nieco nostalgicznym stylu. Mnóstwo w nim odniesień do epoki Mid Century: lat 40., 50. i 60.  Historyczne poddane zostały ciekawej reinterpretacji i nabrały bardzo współczesnego charakteru. Formy mebli, oświetlenia, jak również tapety i tkaniny zachwycają wzornictwem i wysoką jakością.

 Luksusowa atmosfera została osiągnięta dzięki starannemu połączeniu wszystkich elementów projektu, od kolorów po materiały wykończeniowe. Paleta kolorów w hotelu została oparta na barwach natury, najmodniejszej – jak pokazały ostatnie targi Saloni w Mediolanie –  zieleni, a także denimie i odcieniu musztardowym. Ściany i podłogi pokryto szlachetnym kamieniem i eleganckimi tapetami, a aksamitna tapicerka mebli zachęca, by się w niej zatopić. Złote elementy dekoracyjne wprowadzają blask do ciemnych wnętrz i dopełniają atmosferę luksusu.

 W hotelu zastosowano grafiki ścienne z wyrazistymi wzorami liści. W połączeniu z wszechobecną żywą roślinnością budują one klimat urban jungle. Projekt hotelu łączy w sobie charakter i styl życia Argentyny: zamiłowania do wibrujących kolorów, interesujących faktur i smaków, witalności i afirmacji świata.